Skocz do zawartości
Forum

Siniaki po ćwiczenaich fizycznych


Gość Paula003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

Ćwiczę już od dłuższego czasu (głównie są to ćwiczenia siłowe z małym obciążeniem - typowe ćwiczenia z filmikami na yt). Zauważyłam, że gdy robię sobie przerwę od ćwiczeń i wracam do nich po dłuższej przerwie, to po kilku pierwszych dniach ćwiczeń na moich nogach pojawiają się małe siniaki. Nie obijam się w trakcie ćwiczeń, więc nie powstają one na wskutek urazów. Nie są też bolesne. Czy ktoś miał coś podobnego? Powinnam pójść do lekarza?

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podobną sytuację 4 lata temu. Dużo wtedy ćwiczyłam. Łydki i kolana były całe w siniakach. Często ćwiczyłam na podłodze. Nie wiem może jakoś te łydki uciskałam? Na pewno nie z uderzenia te siniaki były. Od tamtej pory miałam wiele razy powtarzaną morfologię, czasy krzepnięcia krwi, d'dimery. Wszystko w normie. Przestałam ćwiczyć to i siniaki się nie pojawiają aż tak bardzo. Chyba, że się uderzę albo jak na przykład klęczę w kościele to też od razu na kolanach mam siniaki. Ot co, taka moja uroda. Ale badania warto zrobić, szczególnie morfologia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...