Skocz do zawartości
Forum

apteczka dla dziecka


Gość ptsiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mareczka31

Coś na pewno na odkażanie ran, od alergii nigdy nie wiadomo co może uczulić, coś na pogryzienia komarów, probiotyk na problemy żolądkowe, mi się flostrum baby najlepiej sprawdził, ma 2 szczepy bakterii i działa podwójnie skutecznie, można bezpiecznie dać dziecku i wygodnie, bo ma szybki kroplomierz

Odnośnik do komentarza

Warto miec pod reka srodki/leki/suplementy na podstawowe schorzenia, które mogą się przytrafić najmłodszym w podroz na wyjezdzie. Czyli cos na zbicie goraczki, cos jesli pojawia sie kolki, moze witamin D3, cos jesli pojawia sie katar, probiotyki najlepiej w formie plynnej, moze jesli juz dziecko zaczelo zobkowac cos lagodzacego na zabkowanie oraz cos przeciw alergii. Reszta standartowo. Dobrze tez moze taki sklad skonsultowac z pediatra pod ktorego opieka jest nasze dziecko.

Odnośnik do komentarza

Ja bym dodała jescze coś po prostu nawilżającego oprócz kremów z filtrem u mnie super sprawdza się krem i emulsja z firmy atoperal zawsze po kąpieli stosuje ja u mojego syna i dzięki temu nawet po całym dniu w gorącu skora się regeneruje i łagodzi

Odnośnik do komentarza

Uważam, że domowa apteczka powinna być porządnie wyposażona. Na pewno przyda się nowoczesny termometr, który dokładnie wskaże pomiar. Sprawdźcie ten https://alstor.pl/medycyna/withings-thermo-termometr-z-technologia-hotspot-sensor/ . To innowacyjne urządzenie, dzięki któremu cała rodzina może kontrolować temperaturę ciała. Połączone jest aplikacją, która monitoruje nasz stan. Poza tym jest higieniczny, przykłada się go do skroni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...