Skocz do zawartości
Forum

Ciężkie nogi przy długiej podrózy


Gość gorztaka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Niedługo wybieram się na wakacje, będzie to podróż samochodem przez co najmniej 12h. Jak siedzę w pracy 8 to już puchną mi nogi i stają się takie cieżkie. Słyszałam, że na taką przypadłość lepsze są tabletki niż żel. Znacie jakieś dobre?

Odnośnik do komentarza

U mnie przy problemach z ciężkimi nogami bardzo dobrze sprawdzają się kapsułki maxi3vena no i do tego ruch. Nawet jak jedziecie samochodem przez tyle godzin to trzeba robić rzystanki i rozchodzić nogi. Tabletki pomagają, ale warto jeszcze coś zrobć:)

Odnośnik do komentarza

Jak masz problemy z krążeniem w żyłach, to normalne, że długie siedzenie w samochodzie daje taki efekt. Przychylam się do maxi3vena, bo zawiera ruszczyk, który jest dobry na takie dolegliwości. Mi pomógł dosyć szybko, choć początkowo ból i tzw ciężkie nogi zniechęcały do spacerów, to nie chodziłam zbyt wiele, potem już było lepiej. Ogólnie to chodzenie i nie tylko równiez jest bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Gość Adriannabv

Ja niestety mam podobny problem, tylko ze pracuje w biurze i w sumie wczensiej Prawie każdego dnia dokuczały mi ciężkie nogi, często tez były opuchnięte. Lekarka kazała mi wtedy brac tabletki maxi3vena które poprawiaja krążenie w nogach i powiem ci ze u mnie zadziałało. Także wypróbuj sobie:)

Odnośnik do komentarza

Zel chłodzący jak najbardziej może się przydać, ale u mnie dawał tylko chwilowe efekty, a na dłużej pomogła mi Maxi3vena, tabletki, które zmniejszają opuchnięcia i dają ulgę jak ktoś tak jak ja pracuje przy biurku i często jest w podróży wiele godzin

Odnośnik do komentarza
Gość Karolsia123

Od ciężkich nóg się zaczyna, to może być pierwszy objaw rozwijających się żylaków. Jeśli taki ból się regularnie pojawia to ja bym poszła z tym do flebologa, w Klinice flebologii przyjmuje świetny specjalista dr Szary, robiłam u niego usg doppler żył, to jedno z lepszych i na pewno mniej inwazyjnych metod badania żył.

Odnośnik do komentarza
Gość rada na jusz

słabe złe krążenie w wyniku braku ruchu wysiłkowego powoduje zatrzymywanie wody głównie nogach i ich opuchnięcie. Rada na jusz: częste postoje, odpoczynki i ruch, by wzmóc krążenie krwi. W domu: wanna z letnią wodą i masaż. Z tabletek to Trifas Cor

Odnośnik do komentarza

~rada na jusz
słabe złe krążenie w wyniku braku ruchu wysiłkowego powoduje zatrzymywanie wody głównie nogach i ich opuchnięcie. Rada na jusz: częste postoje, odpoczynki i ruch, by wzmóc krążenie krwi. W domu: wanna z letnią wodą i masaż. Z tabletek to Trifas Cor

Mi zadne tabletki ani masci nie pomagały. Mam stojacą prace nie ma problemów z wada i cisnieniem. Moje nogi czesto bolą i sa spochniete. Znajoma polecila wybrac sie do flebologa. Byłam w Klinice na Wawelskiej w Warszawie. Lekarz zrobił mi pełną diagnostykę żył usg doppler, nastepnie zalecił zabieg laseroterapii, po zabiegu jestem zadowolona, zabieg bezinwazyjny i bezbolesny.

Odnośnik do komentarza
Gość KarolinaKap

Tabletki lepsze, bo działają od wewnątrz. Też miałam ten sam problem. W aptece bez recepty dostaniesz maxi3venę. W moim przypadku skutecznie zadziałała. Przestały się pojawiać obrzęki i nogi są wyraźnie "lżejsze", czyli chodzenie jest łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Gość AndrzejPL

Powiem wam, że jeżeli macie problem ze zdrowiem to warto przeczytać ten artykuł

www. cemsdirects. waw. pl/jak-unikac-zlaman-kosci/ - Usuńcie spacje po kropkach, które dałem bo tutaj dziwnie patrzą na linki :P

Odnośnik do komentarza

Ja to już przed podróżą, w sensie dłuższą, taką np. na wakacje, łykam sobie maxi3vena, bo jak długo siedzę, to zawsze bolą mnie nogi. Po pracy w biurze też biorę te tabletki, co mi daje w sumie energię na to, żeby ogólnie więcej się ruszać, bo bez tabletek to dosłownie nic mi się ine chciało.

Odnośnik do komentarza

jako przedstawicielka handlowa muszę powiedzieć, że mnie na nogi stawia maxi3vena. godziny spędzone w aucie potrafią dać w kość, więc wieczorami w hotelach nic mi się nie chciało. te tabletki przyniosły ulgę, więc mam je i w torebce i w służbowym aucie.

Odnośnik do komentarza

Ja też od pewnego czasu biorę maxi3vena i muszę przyznać, że po tych tabletkach czuję się lepiej i nie mam już takich problemów z nogami. Dodatkowo kiedy wiem, że będę długo prowadzić samochód to planuję trase tak aby robić przerwy w podróży i chociaż raz na dwie godziny się przejść.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie ma co sie faszerowac masciami i tabletkami, jesli jeszcze nie pojawily sie żylaki ani widoczne zmiany na nogach to nie znaczy ze w niedługim czasie sie nie pojawią. Bolą was nogi i puchną to jest to pierwszy sygnał ze cos niedobrego sie dzieje i nalezy to sprawdzic. Nie ma co eksperymentowac na własną reke tylko od razu wybrac sie do specjalisty, flebolog to jedyna osoba ktora pomoże na problemy z bolacymi nogami i jest w stanie zdiagnozowac problem. Mi pomogłi specjalisci z Kliniki na Wawelskiej w Warszawie.Zbadano stan moich zył i zaleciono zabieg laseroterapii.

Odnośnik do komentarza

Takie objawy mogą być spowodowane problemami z krążeniem więc zanim cokolwiek zastosujesz lepiej skonsultuj się z lekarzem, usg doppler żył też byłoby wskazane. Jeśli jesteś z Warszawy to polecam doktora Wareluka z CM Medicum na Wysockiego , rzeczowy, konkretny i świetnie zna się na rzeczy

Odnośnik do komentarza

Pewne schorzenia łatwo wykryć, bo są w rodzinie. Dla mnie tez maxi3vena to podstawa ze względu na ruszczyk w składzie, który poprawia krążenie żylne. Plus jeszcze ruch, bo do podstawa nie tylko dla zdrowych nóg, ale i całego organizmu.

Odnośnik do komentarza

Siedząca praca, długie podróże w jednej pozycji to wszystko sprzyja powstawaniu żylaków czy obrzęków. Ja też pracując po 8 godzin przy biurku po jakimś miesiącu zaczęłam odczuwać skutki, po 3 były pajączki już pierwsze. Na ile się da trzeba pozycję zmieniać, podnieść się poruszać. Nogi na nogę nie zakładać a dobrze jeszcze sobie kupić podkolanówki uciskowe bądź rajstopy od https://venoflex.pl/. Naprawdę pomagają. Ja cały czas siedzę po 8-10 godzin w pracy i dużo mniej mi puchną nogi i prawie nie bolą. W podroż na pewno też bym takie założyła.

Odnośnik do komentarza

Według mnie też to są jakieś problemy z niedociśnieniem. Możesz skonsultować sprawę z lekarzem, ale myślę, że warto też spróbować tabletek maxi3vena na lepsze krążenie, bo one wzmacniają naczynia krwionośne, więc mam nadzieję, że dzięki nim lepiej będziesz znosić długie podróże.

Odnośnik do komentarza

Przed podróżą zacznij już brać maxi3vena, nogi nie będą puchły , kapsułki wzmagają przepływ krwi, działają przeciw obrzękom. Mi zawsze pomagają w długiej podróży, ba, nawet po całym tygodniu pracy przy komputerze te nogi nie są takie ciężki i tak nie ciągną

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...