Skocz do zawartości
Forum

Reakcja po antybiotykach na pęcherz moczowy


Gość Kalinka2424

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalinka2424

Witam bardzo proszę o rade. Lekarz 12 dni temu przepisał mi antybiotyk na pęcherz augmentin (zmagam sie z bakteria e-coli ), która wiele razy wyszła w posiewie moczu. Reakcja na ten antybiotyk mojego organizmu była fatalna strasznie bolał mnie brzuch. Na następny dzień ponownie poszłam do lekarza i przepisał mi następny antybiotyk na pęcherz zamur 500. I przyjęłam go w tym samym tygodniu. Po nim bylo jeszcze gorzej do dzis mam silne bóle brzucha po prawej stronie w gornej czesci. W niedzielę tego samego tygodnia wyladowalam na sorze zemdlalam z bólu brzucha tam przepisał mi kolejny antybiotyk merionidazol. Niestety też musiałam go dorzucić bo jeszcze gorsze po nim miałam bóle. Mój lekarz który przepisał mi te antybiotyki załamuje ręce więc poszłam do innego dal mi na badania na kal cpr amylaze birubine itd.. nic w badaniach nie wyszło po za wysokim ob i złymi płytkami krwi oraz erytocytami. Jestem załamana nic jesc nie moge od tych 12 dni jestem na sucharach, gdy próbuje zjeść np jakiś owoc bóle się powiększają a ból w okolicy brzucha u góry po prawej stronie jest caly czas jest okropny nie moge funkcjonować. Bol ten potrafi sie przemieszczać na caly brzuch a nawet plecy. Miałam również robione usg brzucha i nic na nim nie wyszlo. Jestem przerażona lekarze nie wiedzą jak mi pomóc i obawiam się ze ta ilością antybiotyków mogłam uszkodzić jelito grube ponieważ ten ból nie mija mi wogole. Aktualnie nie biorę żadnych leków tylko pije len. Oczywiście wcześniej biorac antybiotyki brałam tabletki oslonowe. Bardzo proszę o pomoc. Lekarze nie wiedzą co robić. Ja tez, a ten bol mnie wykańcza. Dostałam skierowanie na kolonoskopie(bardzo sie boje)

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinka2424

Strasznie miałam biegunki i bóle brzucha po prawej stronie pod piersią (w górnej części); biegunki minęły ból brzucha nie i nasila sie nawet przy jedzeniu sucharow poniewz 12 dzien jem tylko suchary i pije len i dużo wody i zero poprawy po sucharach bóle w jelicie grubym zwiększają się ale czy to jelita nie mam pewności i lekarze też nie wiedzą nic na usg nie wyszło trzustka byla zasłonięta przez gazy jelitowe

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

cyt.:wyladowalam na sorze zemdlalam z bólu brzucha tam przepisał mi kolejny antybiotyk merionidazol. Niestety też musiałam go dorzucić bo jeszcze gorsze po nim miałam bóle. Mój lekarz który przepisał mi te antybiotyki załamuje ręce więc poszłam do innego dal mi na badania na kal cpr amylaze birubine itd.. nic w badaniach nie wyszło po za wysokim ob i złymi płytkami krwi oraz erytocytami. Jestem załamana nic jesc nie moge od tych 12 dni jestem na sucharach, gdy próbuje zjeść np jakiś owoc bóle się powiększają a ból w okolicy brzucha u góry po prawej stronie jest caly czas jest okropny nie moge funkcjonować.
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tak to jest jeżeli liczy się tylko na lekarza, w dodatku niewiarygodnego, a samej ma się zielone pojęcie o zdrowiu.
Kobieto: 1)do każdego antybiotyku trzeba brać bakterie symbiotyczne, np. bactilac, multilac, bo antybiotyk niszczy florę bakteryjną
2) trzeba było samej pobrać wymaz na posiew, zanieść do laboratorium i poprosić o wykonanie posiewu i antybiogramu, wtedy trafność we właściwy a. byłaby 100%. Lekarz, jak widać, przepisywał a. w ciemno.
3) w diecie powinnaś stosować czosnek i cebulę ( daje to lepszy efekt niż antybiotyk najnowszej generacji!!), a w napojach tabletki żuravit & urosept.
Polecam terapię Gersona, szczegóły znajdziesz w necie pod linkiem:
www.vademecum-zdrowia.cba.pl
Uwaga: adres wpisz na górny pasek, bo w innym miejscu wskakują reklamy.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinka2424

Zaufalam lekarzowi i to byl błąd oczywiscie brałam tabletki na oslone! Wcześniejsze objawy przed leczeniem to ogromny ból pęcherza pieczenie bardzo nie przyjemne i ciągle załatwianie się. Niestety do Dzisiaj nic jeść nie mogę poniewz ból cały czas się brzucha utrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Leczenie zapalenia pęcherza wywołane e-coli leczone antybiotykami, powoduje nawroty.
Pewnie już nie pierwszy raz miałaś ten problem.
Najlepszym sposobem jest profilaktyka, zakwaszanie okolic intymnych probiotykiem dopochwowym, tak, żeby pH urzymywało się na poziomie 4,5.

Jeśli wszystko zaczęło się od pęcherza, to ja bym zaczęła badania od urografii i wszystkie badania na nerki i drogi moczowe.
Próby wątrobowe i trzustkowe, bo usg to chyba miałaś.
Następnie kolonoskopię i gastroskopię.
Ale jak zaczniesz od kolonoskopii, też jest ok.

Musisz rozumieć, że przez internet nie da się powiedzieć od czego boli, tym bardziej, że lekarze nie powiedzą, dopóki nic nie wyjdzie w badaniach.

Ja bym póki co, radziła bym Ci pić
oprócz wody i siemienia, raz dziennie zsiadłe mleko, osłania cały przewód pokarmowy, warto wypróbować.
Gorzka czekolada w małych ilościach też nie zaszkodzi, a nie będziesz czuła się głodna.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Warto zrobić biorezonans, ale biologiczny, nie taki tradycyjny. To pozwala na pełną diagnostykę sytuacji biologicznej organizmu i na znalezienie przyczyny choroby w biologicznym konflikcie. Medycyna Germańska potrafi precyzyjnie odnaleźć przyczynę każdego schorzenia, a skoro jest przyczyna - można ją usunąć. To, co powoduje objawy narządowe ze strony pęcherza, to najczęściej biologiczny konflikt o treści "nie móc wyznaczyć granic swojego rewiru", nie móc postępować jak się chce, wg swoich zasad. Proszę obejrzeć na youtubie na naszym kanale KwantoMed TV odcinek serialu terapeutycznego na ten temat

. Pozdrawiam Panią serdecznie, Małgorzata
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinka2424

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi lekarz aktualnie podejrzewa teraz wrzody dwunastnicy lub żołądka środę mam gaskostropie. Jeśli nic nie wyjdzie muszę zrobić kolonoskopie. Z badań krwi nic nie wyszło. Trzustka z krwi i wątroba są okej. Muszę zacząć coś pozywniejszego jeść aktualnie zaczęłam jeść z parownika warzywa. Ciągle jednak ten ból się nasila i promieniuje do pleców. Jutro także mam wizytę u lekarza który leczy ziołami poniewaz boje się już brac jakichkoleiek antybiotyków na pęcherz.

Odnośnik do komentarza

Diagnozujcie się dobrze i do skutku ludziska... nie dajcie sobie wmawiać że coś ma boleć bo zdrowego człowieka nie ma nic boleć. ja się urologicznie w Warszawie w szpitalu Mazovia konsultowałam i z tej placówki byłam bardzo bardzo zadowolona, mają bardzo dobry zespół i podchodzą profesjonalnie do każdego pacjenta. Drążą do momentu aż znajdą przyczynę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...