Forum Zdrowie

Witaminy dla 60-latki

~Danuta85g

~Danuta85g

Hej, jakie polecacie witaminy dla osoby w wieku 60 lat, kobieta, lubi spędzać czas aktywnie ale ostatnio ma nieco mniej energii, wszytsko u lakarza wyszło ok?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~RzakeL

~RzakeL

Wit. D jeśli bo zapewne duży niedobór,zdrowe odżywianie zamiast syntetyków,poszerzenie badań.

~Kamieliann

~Kamieliann

W tym wieku dobrze jest brać jakieś witaminy na wzmocnienie bo wiadomo inaczej się je czasem są problemy z aptetytem no i już nie wszytsko tak dorbze się wchłania. Moja babcia, która raz w miesiacu jeździ na wycieczki bierze dwa razy w rou witaminy geriamoc, są z żeńszeniem, które dobrze wpływa na koncentracje

~pestka22

~pestka22

Zdecydowanie geriamoc, moja mam przyjmuje i jest zadowolona. Przede wszystkim w składzie jest sporo witamin i minerałów, które dobrze wpływają na pamięć, koncentracje, poprawia funkcjonowanie układu krążenia.

~sofijanna

~sofijanna

Dla takiej osoby będzie dobry Geriamoc, dobry , bogaty zestaw witamin, zawiera tiaminę, kwas foliowy , wit z grupy B i wiele innych cennych minerałów. Kupuje je mojej mamie, ma więcej sił, poprawiła się pamięć i koncentracja.

~peperra

~peperra

Dobry i dla mnie jest geriamoc, oprócz żeń szenia mają też dużą dawkę witamin, niedawno trochę chorowałam i czułam się osłabiona odkąd zaczęłam brać te tabletki to widzę różnicę, mam więcej siły, lepiej się czuję no i nie mam problemów z zapamiętywaniem, co wcześniej nie raz się zdarzało.

~haszkowa

~haszkowa

Ja bardzo jestem zadowolona z Geriamoc, to zestaw wielu ważnych witamin, przyjmuję od jakiegoś czasu, widzę poprawę odporności, mam więcej energii i ogólnie dużo lepsze samopoczucie. Przez żeń szeń poprawiła się moja pamięć i koncentracja, a wcześniej kiepsko z tym bywało.

~Aliika

~Aliika

Świetny skład ma Multiwitamina Bella. Nasza seniorka sześćdziesiątka to bierze, bo jest dostowane dla kobiet w tym wieku i zawuera bardzo dużo witamin i minerałów

~Daisy2

~Daisy2

To ta multivitamina bella z doz.pl Kupiłam babci i od tygodnia ją stosuje. Zobaczymy jakie będą efektyu.

~Sabina300

~Sabina300

Kochana a powiedz mi jak tam u nich z dostawą? U nas w aptece kolejki nieziemskie, a gdyby nie trwało to długo to bym zamawiała z doz on line.

~Rudkaa

~Rudkaa

Geriamoc. Moją mamę dosłownie dopaliło. Zachowuje się, jakby na dobrych bakteriach działała. A powaznie. To jej faktycznie pomogło i lepiej funkcjonuje. Świetna rzecz także na koncentrację.

~sallika

~sallika

Moja mama ma nieco powyżej 60-tki i też bierze geriamoc i mówi, że polepszyło się jej samopoczucie, ma więcej ochoty na pracę w ogródku, na spacery z wnukami :) Także efekt fajny i oby tak dalej.

~Adriannnaa

~Adriannnaa

Piszecie, że geriamoc są bardzo dobre i i dodają energii, czego to zasługa? Po jakim czasie zuważyliście poprawę?

Zazuu

Zazuu

Najwazniejsze to robic badania profilaktyczne, wtedy bedziemy wiedziec w jakiej kondycji jest organizm i czego ewentualnie brakuje, moja mama robila sobie pakiet badan Droga do zdrowia, w pewnym wieku regularne badania sa naprawde bardzo waznym elementem ktory pozwala diagnozowac na biezaco nasze zdrowie :)

260089 zazuu Kobieta, 29 lat, Katowice