Forum Zdrowie

dziecko się moczy

~Lulla567

~Lulla567

W ciągu ostatnich tygodni stało się to kilka razy w nocy, jaka może być przyczyna? Co robić? Jak pomóc dziecku? Czy powinnam pójść do lekarza?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~uhm

~uhm

Jeśli z dzieckiem dzieje się coś niepokojącego to jak najbardziej powinnaś się udać do lekarza. Na początek do pediatry, a on Wam powie co dalej, my musieliśmy zrobić badania krwi, moczu, usg. Nasza pani doktor poleciła mi jeszcze strone suchyporanek, więc tam tez możesz zajrzeć

~Arteli

~Arteli

No ale w czym może pomóc strona, jeśli dziecko po prostu sika do łóżka? Może to problem psychiczny?

~Lulla567

~Lulla567

~uhm
Jeśli z dzieckiem dzieje się coś niepokojącego to jak najbardziej powinnaś się udać do lekarza. Na początek do pediatry, a on Wam powie co dalej, my musieliśmy zrobić badania krwi, moczu, usg. Nasza pani doktor poleciła mi jeszcze strone suchyporanek, więc tam tez możesz zajrzeć

I co wam wyszło w badaniach? czy to może być coś z układem moczowym? Na jakiś czas przeszło a od tygodnia znów pogorszenie. Pediatra kazał iść do specjalisty ale kolejki i trochę trzeba czekać.

~Meliza

~Meliza

Podłączam się pod wątek, bo mam podobny problem z córeczką. Czy można jakoś szybko dziecku pomóc?

~Agata_kk

~Agata_kk

A słyszałyście o alarmie wybudzeniowym? Może akurat się sprawdzi, siostra też miała kiedyś problem z dzieckiem i udało się jej z tego wyjść.

~Ladika

~Ladika

Na jakiej zasadzie działa taki alarm wybudzeniowy? Bo właśnie na stronie suchy poranek trafiłam na wzmiankę o tym i nie do końca wiem jakby to miało wyglądać. Któraś z Was stosowała u swojego dziecka?

~firanka89

~firanka89

Wejdź w zakładkę "często zadawane pytania". Tam jest sporo o alarmach wybudzeniowych. W skrócie chodzi o to, ze alarm budzi dziecko jak poczuje w majtkach pierwsze kropelki wilgoci. Dziecko się budzi i może się wysiusiać w łazience.

~Hiena

~Hiena

Jak najbardziej alarm wybudzeniowy się bardzo sprawdza. Prawda że trzeba czasu i cierpliwości, ale sukcesy są i warto z tej opcji skorzystać