Skocz do zawartości
Forum

dziecko się moczy


Gość Lulla567

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli z dzieckiem dzieje się coś niepokojącego to jak najbardziej powinnaś się udać do lekarza. Na początek do pediatry, a on Wam powie co dalej, my musieliśmy zrobić badania krwi, moczu, usg. Nasza pani doktor poleciła mi jeszcze strone suchyporanek, więc tam tez możesz zajrzeć

Odnośnik do komentarza

~uhm
Jeśli z dzieckiem dzieje się coś niepokojącego to jak najbardziej powinnaś się udać do lekarza. Na początek do pediatry, a on Wam powie co dalej, my musieliśmy zrobić badania krwi, moczu, usg. Nasza pani doktor poleciła mi jeszcze strone suchyporanek, więc tam tez możesz zajrzeć

I co wam wyszło w badaniach? czy to może być coś z układem moczowym? Na jakiś czas przeszło a od tygodnia znów pogorszenie. Pediatra kazał iść do specjalisty ale kolejki i trochę trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Wejdź w zakładkę "często zadawane pytania". Tam jest sporo o alarmach wybudzeniowych. W skrócie chodzi o to, ze alarm budzi dziecko jak poczuje w majtkach pierwsze kropelki wilgoci. Dziecko się budzi i może się wysiusiać w łazience.

Odnośnik do komentarza
Gość julkamatulka84

A do jakiego lekarza się wybierasz? Jeśli do pediatry albo rodzinnego to nic nie trzeba. Nas właśnie pediatra pokierował dalej, na krew, mocz, pasożyty, usg pęcherza i do nefrologa. Do nefrologa dodatkowo musiałam prowadzić dziennik mikcji i kalendarz moczenia nocnego.

Odnośnik do komentarza

~Hiena
Jak najbardziej alarm wybudzeniowy się bardzo sprawdza. Prawda że trzeba czasu i cierpliwości, ale sukcesy są i warto z tej opcji skorzystać

Hiena, kiedy można było zauważyć pierwsze efekty podczas stosowania alarmu wybudzeniowego?

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra_32

Ja też stosowałam alarm wybudzeniowy, ale dziecko dosyć szybko przyzwyczaiło się do nowej sytuacji. Z mojego doświadczenia mogę polecić tą metodę, bo faktycznie alarm pomógł wyjść z problemu, ale trzeba go stosować regularnie

Odnośnik do komentarza

Myślę, ze to zależy od przyczyny. Ale jeśli wykluczy się infekcje, choroby itp to warto spróbować z alarmem. Czasami to kwestia kilku nocy i dziecko zaczyna się budzić. Alarm po prostu kupujesz w aptece czy sklepie medycznym, to nie są duze pieniądze. Moim zdaniem gra jest warta świeczki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...