Skocz do zawartości
Forum

Bóle brzucha


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bolał brzuch bo miałam ciągle wzdęcia, więcej zjadłam i już brzuch był jak balon. Teraz biorę ulgasim i mogę jeść bez obaw. Szczególnie na imprezach nie mam się czego obawiać, że brzuch w sukience będzie mi odstawał ;)

Odnośnik do komentarza

Chodze ostatnio do przychodni Nasz Lekarz w Toruniu,musiałam zmienić bo mój poprzedni lekarz jakoś nie bardzo kwapił sie do tego aby mnie przekierować do gastrologa. A tutaj od razu ,bez problemu, gastrologa też mają w tej przychodni. Dostałam leki i bóle póki co trochę się zmniejszyły .Wizytę mam za miesiąc.Cieszę się że wszystkie poradnie są w jednym miejscu.Nie muszę biegać po całym Toruniu.

Odnośnik do komentarza

Akurat z bólem tej części ciała może się wiązać mnóstwo poważnych dolegliwości. Jeśli nie ustępują, to radzę zrobić badania i to maksymalnie szybko. Z mojego doświadczenia - to jedyny słuszny kierunek. Albo rozwiewasz wątpliwości i masz spokój, albo rozpoczynasz leczenie. USG da się zrobić ekspresowo. Tak załatwialiśmy to przez Multimed, w ciągu kilku dni. Okazało się, że mam problemu z wątrobą. Zwlekanie spowodowałoby, że kłopot by się pogłębił, tak więc ogólnie radzę rozsądne podejście do tego tematu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...