Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie wyrostka czy pęcherza?


Gość NowaMonia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NowaMonia

Witam trafiłam do szpitala z powodu ostrego i nagłego bólu podbrzusza na początku dokładnie nie moglam zlokalizować gdzie najbardziej boli, potem doszedł bol pleców i po jakimś czasie bol nasilil się po środku i po prawej stronie podbrzusza w szczególności podczas naciskania i puszczania. W wynikach krwi CRP 135, WBC 17,4, reszta badań okej. W moczu duża ilość bakterii. Temperatura 37,8. Puls powyżej 100. USG płyn po prawej stronie podbrzusza. Ginekologicznie wszystko okej. Po jakimś czasie bol już nie był tak silny, stopniowo się zmniejszal lecz podbrzusze nadal jest obolałe i czuje bol podczas naciskania i puszczania po prawej stronie. Przy kaszlu boli środek brzucha. Lekarz stwierdził, że skoro mogę chodzić,mam miękki brzuch, bol się zmniejszył, nie mam mdlosci i mogę zginac prawa nogę to, to na pewno nie jest wyrostek lecz zapalenie pęcherza. Przepisał antybiotyk i puścił do domu. Zastanawiam się czy majac takie wyniki i objawy to, to może być coś z układem moczowym skoro nie odczuwam bólu przy oddawaniu moczu i mocz normalnie oddaje bez problemu i nie często czy może jednak ten wyrostek skoro jest płyn i bol podczas naciskania prawej strony. Miał ktoś takie objawy i wyniki przy zapaleniu dróg moczowych?

Odnośnik do komentarza

Wiadomo tylko, że masz stan zapalny, objawy jednego czy drugiego nie muszą być charakterystyczne, dlatego w takich niepewnych sytuacjach lekarze zapisują antbiotyk.
Jak minie, o sprawie możesz zapomnieć, jak nie, lekarz musi szukać przyczyny.

Na pwno tak nie objawia się zakażenie pęcherza e-coli, ale z pęcherzem różne rzeczy też mogą się dziać.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...