Skocz do zawartości
Forum

problem z kostką lub ścięgnem achillesa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od ponad roku odczuwam ból w okolicy kostki/ścięgna achillesa. Uprawiam również dużo sportów np bieganie, rower, pływanie. Miałem robione prześwietlenia, były wizyty u ortopedy, u fizjoterapeutki i nikt nie zauważył nic niepokojącego. Ból jest o tyle dziwny, że występuje tylko podczas siedzenia, lub chodzenia. Podczas biegu lub innych ćwiczeni stopa nie boli ani trochę. Czy jestem w stanie pozbyć się tego czy należy przyzwyczaić się do bólu?

Odnośnik do komentarza

To faktycznie dziwne, może doraźnie sobie smaruj czymś? Też jestem aktywną osobą, biegam często i czasami jak sobie ścięgno nadwyrężę to na takie bóle smaruję się kremem dip hot, jest rozgrzewający i przeciwbólowy, warto mieć w apteczce. Lepiej się wybierz do innego fizjo skoro ten nic nie zauważył.

Odnośnik do komentarza

no jak przyzwyczaić się do bólu? on o czymś świadczy i jest niepokojący. jeśli ortopeda nie wykrył co Ci jest to skonsultuj z innym specjalistą. Jeśli jesteś z okolic Warszawy mogę polecić dr Brychcy z poradni Chorób Stopy na Wysockiego. Uważam go za najlepszego specjaliste w zakresie ortopedii z jakim miałam styczność w ostatnich latach

Odnośnik do komentarza
Gość ProblemAchilles

Hej, ja z uciążliwym bólem ścięgna achillesa, borykałem się długi czas. Nie był to ból nie do wytrzymania, ale mimo tego iż zdążyłem się już do tego przyzwyczaić, to za namową rodziny udałem się do specjalistów. Z polecenia znajomego, który miał ogromne problemy z kolanem, po zerwaniu więzadła krzyżowego, trafiłem na www.iortopedia.pl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...