Skocz do zawartości
Forum

Serce


Gość Trytytka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trytytka

Witam, od miesiąca czasu mam dziwne objawy. Zaczęło się podczas pracy gdy pochyliłam się dostałam mroczków przed oczami były one tęczowe i trwało to pk godziny. Następnie był ból oczow i głowy który trwał ok 4 dni. Do tego stan podgorączkowy i ogólnie lekarz rodzinny powiedział ze infekcja wirusowa. Do tego doszło zatykanie się uszów (jakbyśmy jechali pod górkę). Kataru nie miałam ale spływało cały czas coś po tylnej ścianie gardła. Miałam robiona morfologię, crp wszystko w normie! Później głowa zaczęła bolec z tylu jakby piec i mrowic do tego brak lewa ręka i kark. Od niedawna robi się mi słabo dziwne uczucie trwa to ok 3 sekundy zatykają się mi uszy przy tym. Byłam. Awet na pogotowiu z tym zrobili badania i powiedzieli ze ok jest. Ale teraz doszły bóle w klatce piersiowej jakby koło serca mostek. Pobolewa tez z drugiej strony klatki piersiowej. Byłam znowu u lekarza zlecił ekg wyszło ze są zaburzenia przewodnictwa srodkomorowego ale echo miałam robione jest bardzo dobre lekarz mówi ze muszę mieć holter. Ale co to może być czy to coś poważnego? Łączyć ze objawy ze sobą? Dodam iż lekarz zlecił rtg odcinka szyjnego. Lekarz mówi ze ekg takie samo wyszło mi hak w tamtym roku. Ze to tak jest z tym sercem i żeby się nie przejmować.

Odnośnik do komentarza
Gość Trytytka

Dziękuje za odpowiedz. Ciśnienie mam w normie zobaczymy co powie lekarz gdy będą wyniki holtera. Podczas mierzenia ciśnienia zwrócił uwAge jeszcze na puls który nie był regularny. Ciśnienie było 128/80. Starałam się je mierzyć czasami pokazywało: 140/90

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...