Skocz do zawartości
Forum

Czy z powodu stulejki mogę dostać zakażenia?


Gość i...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i mam stulejkę od jakiegoś 12 roku życia a może i jeszcze dłużej, nie potrafię tego sprecyzować. Mam stulejkę, napletek jest przyczepiony takim małym paseczkiem skóry, wstydzę się o tym wszystkim powiedzieć rodzicom i chciałbym poczekać z tym do 18 roku życia . Mam problemy z dokładniejszym wyczyszczeniem żołądzia penisa. Podczas każdej kąpieli staram się go czyścić jak najdokładniej lecz moje starania i tak nie starczają, ponieważ nie mogę zsunąć do końca napletka i widać zawsze, że jest tam sperma. Boję się, że przez to mogę dostać jakieś zakażenie, ale jak już wspominałem bardzo się wstydzę o tym powiedzieć rodzicom i komukolwiek. Moim marzeniem jest aby po 18 roku życia usunąć tą wstrętną stulejkę.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Tak można dostać zakażenia. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy. Opisz tam dokładnie problem. Lekarze tez odzwaniaja jeśli pozostawisz nr tel

Odnośnik do komentarza

Mam 18 lat, pół roku temu przeszedłem zabieg obrzezania częściowego i blizny goją mi się do teraz, za to mały jest w pełni funkcjonalny (testowałem) i dużo przyjemniej się z niego korzysta, poza tym już zero problemów z czyszczeniem. jeśli miałbym ci coś doradzać to tyle żebyś jak najszybciej przeszedł operację, nie wstydź się rodziców, to nic w porównaniu do wstydu jaki poczujesz kiedy wylądujesz z tym w łóżku koleżanki na imprezie ;) żałuję że nie ogarnąłem się z tym wcześniej, pierwsze tygodnie po zabiegu to konkretna męczarnia, masz krwisty kołnierzyk wrażliwy na pierdnięcie komara a nie daj Boże ci stanie to zarywasz nockę, ale to tylko chwila w życiu-WARTO

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...