Skocz do zawartości
Forum

Silny ból w dolnej części pleców - co to może być?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem gdyż od jakoś od roku mam silny ból w dolnej części pleców po lewej stronie, Jestem chłopcem i jestem mam 15 lat, pytałem się mojej mamy bo myślałem że to nic złego, ale ból nie ustępuje już nie wiem co robić.. Proponuje mamie skonsultować się z Lekarzem ale ona mi odradza i mówi że przejdzie, nie stosuje żadnych maści ani tabletek, Nie jestem na nic chory

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Nie lekcewaz tego najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem. Lekarze tez odzwaniaja jeśli pozostawisz nr tel. Bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów

Odnośnik do komentarza
Gość do chłopca

hmmmm , nie jesteś na nic chory? A to co masz, to właśnie choroba, i to przypuszczalnie korzonki nerwowe z powodu przewiania. Sam nic nie zrobisz, wal z matką do LPK i poproście o zastrzyki "korzonkowe": B12, i wszystkie z grupy B, oraz naklofen

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 15-stą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować gardan. Jest bardzo silny, ale mozna go dostać bez recepty. Jeżeli ból nie ustąpi, to lepiej zwrócić się do lekarza. Powodów może być wiele, ale to także mogą być nerki, więc jeżeli różne inne rzeczy będą wykluczane, to wizyta u urologa, a jeszcze lepoej nefrologa jak najbardziej wskazana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...