Skocz do zawartości
Forum

Ból serca, arytmia


Gość Nida1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat jestem sama w domu, rodzice wyjechali na narty. Od wczoraj strasznie boli mnie serce. Średnio co godzinę mierzę ciśnienie i cały czas pokazuje w okolicach 150/78 i puls 95. Prawie przy każdym pomiarze wykrywa arytmię i migotanie przedsionków, czy to coś groźnego? Cały czas czuję jak serce bije mi strasznie nie równo. Jakieś 2 lata temu byłam u kardiologa ponieważ zasłabłam w szkole, z tego co pamiętam miałam robione EKG i echo wyszła lekko powiększona prawa komora ale kardiolog powiedział że to nic groźnego ponieważ wadą jest bardzo nie duża.

Odnośnik do komentarza

Byłam u kardiologa sama. Wykonał EKG i prawdopodobnie powiększyła się tą wada serca. Prawdopodobnie mam jeszcze jakieś szmery na zastawce mitralnej (to groźne?) Dostałam skierowanie na echo i na razie leki na uspokojenie.

Odnośnik do komentarza
Gość anonim219

Witam powiększoną komorą w ekg się nie przejmuj czasami aparat pokazuje cuda jeżeli echo jest ok może masz niedobory elektrolitów albo nerwice idz do dobrego kardiologa tym bardziej jeżeli pojawiały się omdlenia jeżeli masz migotanie przedsionków konieczna może być ablacja zabieg nieprzyjemny ale bardzo skuteczny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...