Skocz do zawartości
Forum

Nietypowe objawy.


Gość Nnnowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zadać parę pytań odnośnie moich dolegliwości które pojawiły się na początku listopada.
wszystko zaczęło się od zapalenia gardła i osłabienia które zniknęło po tygodniu. Parę dni po zakończeniu infekcji pojawiły się zawroty głowy senność, opuchnięcie powiek, pieczenie w cewce moczowej, piszczenie w uszach, cierpnięcie palców i nadgarstków. Nigdzie z tym nie poszedłem i chodziłem do pracy, po paru tygodniach doszły bule stawów, jąder oraz pojawiły się w jamie ustnej czarne kropki na policzkach od środka oraz na wargach. Reumatolog zlecił mi badania: Chlamydie, PPJ ANA2, Mycoplasma pne., Yarsinia, CRP, RF, OB, Morfologia krwi, wszystko wyszło normie a infekcje ujemnie. W grudniu doszły stany podgorączkowe do 37,5 i zaostrzyły się moje problemy z jelitami które mam od roku tj. luźne stolce, gazy. Zaczołem się wygrzewać i zażywać Groprinozin który trochę pomógł. Po nowym roku w skutek lekkiego wyziębienia osłabłem dostałem kaszlu i temp 37.5.
Na pogotowiu okazało się że mam wysokie ciśnienie 150/100 i tętno 120/min, wypisano mi skierowanie do szpitala. W badaniach szpitalnych wyszło zapalenie podwyższone CRP oraz w wymazie z plfociny Gronkowiec złocisty, Hemophilius influenze. Pozostałe niektóre badania:
-TSH, cukier, potas, sód, magnez -
w normie
-Rzeżączka, Hcv, Hbe - ujemne
-Krew, Mocz - jałowe
Stwierdzono zapalenie stawów, podali mi antybiotyk, przeciwzapalne, IPP, probiotyk.
Po wyjściu po paru dniach bóle stawów wróciły, nasilają się na zimnie i wtedy pojawiają się te czarne kropki w buzi, utrzymuje się temperatura około 37,2. Miedzy czasie robiłem też badania na EBV jakościowo, CMV IgM IgG, Kiłe WR, oraz Hiv IV generacji 2 razy, ponieważ miałem niebezpieczny kontakt 2 lata temu oraz w sierpniu 2018 - wszystko ujemne. Byłem też u gastrologa który stwierdził że te problemy z jelitami to wina bakterji, oraz u neurologa który nic nie stwierdził, Macie jakieś rady, pomysły
?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...