Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z bezsennością?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem związany ze snem . Mam 17 lat i jestem dziewczyną . Od miesiąca męczę się z bezsennością w nocy i spania w dzień . Zazwyczaj zasypiam między 5/6 i wstaje o 15/16 . Czasami godziny zasypiania są przestawione o godzinie lub dwie . Zawsze wybudzany się po 10 godzinach snu . Próbowałam kłaść się o 5 i wstać o 12/13 z myślą że szybciej zasnę z powodu mniejszej ilości snu , lecz i to nie pomogło . Nie ważne ile nie śpię , zawsze kładę się o godzinie 5/6 . Chodzę do technikum , wszystkie swoje lekcje zaczynam o 8.00 . Opuściłam bardzo dużo godzin lekcyjnych właśnie z powodu braku snu w nocy . Neo wiem czy powinnam z tym iść do lekarza czy też kupić zwyczajne tabletki pomagające zasypianiu . Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Pewnie to objawy stresu, najlepiej popróbować odpoczac wieczorem i np poczytac cos w łóżku, dobra ksiazka sie przyda. Albo zajmij sie czyms, np nauka angielskiego. Generalnie trzeba mniej sie stresować i wówczas organizm wróci do normalności. Kilka porad na dobry sen: Sposoby na lepszy sen każdej nocy

Moze problem tkwi w odzywianiu sie?
Polecam zielona herbatę

Odnośnik do komentarza

Hej, ja stosuję suplement z melatoniną i bardzo mi pomaga jeśli chcesz możesz tego spróbować. Ja miałam masakrę po nockach szczególnie a z tym jest mi o wiele lżej 

https://allegro.pl/oferta/spokojny-sen-regeneracja-sweet-dreams-z-melatonina-12048729343

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...