Skocz do zawartości
Forum

Problemy ze stawami


Gość Piotr_25

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.
Mam bardzo uporczywy problem głowie ze stawami dłoni. Mianowicie nie mogę porządnie zacisnąć pięści nie odczuwając przy tym ogromnego bólu. Wręcz muszę sobie pomóc druga ręka. Ból pojawia się także w nadgarstkach, stopach i kolanach. Towarzyszą temu też odrętwienia przy dłużej pozycji w jednym miejscu (np. zgięte kolano które jest mi później bardzo ciężko wyprostować).

Byłem już w dwóch reumatologów. Z czego pierwszy zwalił wszystko na moją aktualną pracę, która jest bardzo manualna. Niestety ale bolą nie tylko dłonie... Do tego siedzę już miesiąc na L4 i żadnej poprawy. Drugi skierował mnie na serię badań z których nic nie wynikło. Tj.:
- podstawowe badania krwi, wszystko w normach.
- badanie krwi na czynnik reumatolidalny, ujemny.
- badanie na aCCP, ujemne.
- zrobiłem też pierwsze badania na bolerioze i wyniki bardzo niskie jedynie IgG na poziomie 13 gdzie według laboratorium jest to wynik ujemny.

Zmagaliście się może z czymś podobnym, bądź macie jakieś rady?
Za wszelkie sugestie serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Marta1566

A ja polecam Ci iść do dobrej reumatolog która spojrzy na problem wnikliwie, zdiagnozuje chorobe i zacznie odpowiednie leczenie. Można mieć dobre wyniki a stan zapalny mimo to w jakiś stawach tak samo jak słyszałam ze nie trzeba mieć opuchlizny żeby mieć stan zapalny. Polecam dr Małgorzatę Przygodzką.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...