Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie skóry pod oczami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pół roku zmagam się z nieprzyjemnym problemem. Średnio co dwa tygodnie pojawia się u mnie stan zapalny pod oczami. Zaczyna się od świądu, następnie pojawia się zaczerwienienie aż w końcu opuchlizna. Gdy zaczyna się proces "gojenia", to w tym miejscu skóra wysusza się. Byłam już u lekarza który przepisał mi Dexamytrex, niestety chwilowa ulga i problem pojawia się znowu. Zrezygnowałam z mocnych płynów do demakijażu, cały czas natłuszczam skórę pod oczami zwykłym kremem Nivea. Proszę o rady, przede mną ważne wydarzenia na których nie chce wyglądać jakby ktoś mnie pobił :) pozdrawiam

monthly_2018_12/zapalenie-skory-pod-oczami_7797.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej,tez jestem ciekawa czy ktos cie zdiagnozowal.Mam podobnie,moze tylko objawy sa troche mniejsze.Probowalam masc z witamina A,krem z kwasem hialurynowym,tabletki na alergie,lykam witaminy,zrobilam wszystkie mozliwe badania,lacznie z posiewem z tych miejsc i dalej nic nie wiem.Nie maluje sie,nie uzywam kremow,tonikow itp... To po prostu sie pojawia bez zadnej przyczyny co jaskis czas i zawsze pod oczami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...