Skocz do zawartości
Forum

Zaparcia i bóle wątrobowe


Gość najjjka11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość najjjka11

Witaj serdecznie.
Od marca 2017 roku mam zaparcia. Solidne bóle brzucha po prawej stronie. Od 2 miesięcy co jakiś czas pojawia się ból podbrzusza. Lekarz polecił mi "duphalac" na zaparcia i mnie zbył. Jem dużo błonnika, pije dosyć dużo, ale nic nie działa. Co robić? Na wizytę do hepatologa/gastrologa i tak muszę długo czekać. Czy miał tu ktoś coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Gość Wiolka_123

Zbadaj się, może masz niezdrową dietę? Ja na zaparcia używam czopki Eva/qu, możesz je używać bardzo często, bo nie zaszkodzą i nie ma przeciwwskazań do częstego używania. Nie przeczyszczają, ani nie wchłaniają się , działają tylko miejscowo, powodując naturalne wypróżnienie.

Odnośnik do komentarza
Gość LizaGermiani

Co to znaczy ... lekarz Ci zbył ? Powiem tak , udaj się do dobrego gastrologa, jak masz możliwośc jesli chodzi fundusze to udaj się prywatnie. udaj sie na gastroskopie oraz kolonoskopie. Trzeba znaleźc przyczynę twoich problemów. Dodatkowo usg brzucha, badania krwi i moczu. No wszystko. badanie też na helicobacter pylori. jeżeli badania nic nie wykaża to prawdopodobnie masz problem z jelitem drażliwym. Ja też mam jelito drażliwe idace bardziej w stronę zaparć i zastanwiam się nad kupnem siarczanu magnezu https://naturalniezdrowe.pl/mineraly-i-witaminy-czda/275-siarczan-magnezu-wiadro-5kg-sol-gorzka-epsom-5902721171678.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...