Skocz do zawartości
Forum

co na przeziębienie


Gość kraus443

Rekomendowane odpowiedzi

Nie z każdym przeziębieniem trzeba biegać do lekarza, bo to przecież może tylko pogorszyć sprawę. W przychodni praktycznie wszyscy mają jakieś zarazki. Ja tam biorę sambucol od razu, kiedy pojawiają się objawy przeziębienia i staram się wziąć chociaż wziąć z dzień wolnego w pracy.

Odnośnik do komentarza

No i wygrzać sie trzeba. Grzaniec też jest na pewno bardzo dobry. A szczególnie taki z ciemnego piwa. Ja tez bardzo lubię syrop sambucol, bo on ma antivirin, wyciąg z owoców czarnego bzu, który ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów. No i w smaku tez jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

z domowych sposobów to na katar mogę ci polecić gałganek ze zwiniętym w środku posiekanym czosnkiem, super odtyka, syrop z cebuli imbiru i cytryny, a z apteki sambucol z czarnym bzem, taki zestaw zawsze szybko na mnie działa i stawia na nogi, czarny bez ma udowodnione działanie przeciwwirusowe

Odnośnik do komentarza

Ja na przeziębienie najbardziej lubię sambucol, szybko stawia mnie na nogi i widzę, że po nim szybciej mija mi choroba i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się tak żebym była bardziej chora i mi nie pomógł. Kiedy tylko widzę pierwsze objawy choroby to dodatkowo robię sobie inhalację i staram się w nocy wygrzać

Odnośnik do komentarza

N ból gadła, to lepiej wziąć coś do tego specjalnie przeznaczonego. Tak jak na gorączkę najlepsza jest aspiryna, tak na tego typu dolegiwości super działa cevit gadło. Tabsy do ssania bardzo szybko sobie z tym radzą, bo w składzie mają kwas hialuronowy, który w połączeniu ze śliną tworzy warstwę ochronną. Jak dla mnie mega środek, bo jest skuteczny także w przypadku podrażnień gadła od klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...