Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w przypadku bólu kręgosłupa?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od 2 tygodni mam ból kręgosłupa, rozchodzi się góra i dół. Mięśnie są bardzo spięte. Drętwieje mi prawa ręka do palców i mam ból w prawej wewnętrznej części uda plus ból prawej pachwiny. Stwierdzono zapalenie mięśni kręgosłupa. Zażywam tabletki ale ból nadal się utrzymuje. Pomocy.

Odnośnik do komentarza

Proszę nabyć w aptece ze 2 okłady żelowe i wobec tego rozpoznania stosować je po zamrożeniu z pomocą osoby bliskiej do okładów na bolące plecy, 20 minut w jednym miejscu, następnie przesunąć na miejsce obok na kolejne 20 minut. Powtarzać co 3 godziny. Nie trzeba tego robić bezpośrednio na skórę, można przez T-shirt, jak również po owinięciu kompresów w ściereczki.

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Ból kręgosłupa jest jedną z najczęstszych przyczyn niesprawności wśród ludzi czynnych zawodowo! Aż 50-80% dorosłej populacji doświadcza bólu kręgosłupa, a 40% ludzi doświadcza bólu każdego roku. W wiekszości przypadków jest to wynikiem nieodpowiedniej dozy aktywności fizycznej w ciagu dnia oraz nieodpowiedniej pozycji siedzącej w pracy.
http://rehabilitacjakrakow.com.pl/dlaczego-coraz-wiecej-osob-zmaga-sie-z-bolami-kregoslupa-odpowiedz-jest-prosta/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...