Skocz do zawartości
Forum

Ból jądra?


Gość Pytający123456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pytający123456

Witam,
od jakiegoś czasu mam problem tego typu, że pobolewają mnie jądra. Mam objawy dość dziwne wg mnie, czasem boli prawe jądro, czasem lewe (znacznie częściej jednak prawe). Ból ten wg mojego odczucia pochodzi z dołu jądra, to się chyba fachowo nazywa najądrze? Nie jest to silny ból, bardziej chwilowe odczucie jakby coś tam mnie drażniło. Dotykałem tam oczywiscie i kontrolowałem, ale nie czuję żadnej zmiany w wielkości, guzka, ból przy dotyku może lekki jest jak właśnie dotknę tego dołu prawego jądra, tak to nie. Poza tym nie wiem czy może być to powiązane, ale czasem też po oddaniu moczu czuję jakobym chciał jeszcze - tzn. dopiero co wyszedłem z toalety a ja już czuję w cewce moczowej jakby podrażnienie czy zalegającą tam jeszcze jakąś resztkę i chce mi się iść znowu.
Co to może być i czy może być ze sobą powiązane? Czytałem że rak raczej nie boli, przy zapaleniu jądra z kolei podobno objawów jest więcej i są bardziej uciążliwe. Mam siedzącą pracę, może to po prostu jakieś podrażnienie i samo minie? A może nerwy i stres może tak działać? Ostatnio mam go dość sporo w życiu. Czy jednak powinienem skierować się do urologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...