Skocz do zawartości
Forum

Problem z oddychaniem


Gość Przemo7410

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemo7410

Hej, pisze tu już w ostateczności bo sam nie wiem co mam robić. Mam niby chorobę refluksową, przez pewien okres ostro spadła moja kondycja, praktycznie do minimum. 3 dni temu kiedy już dosyć dobrze się czułem chciałem spróbować porobić kilka rzeczy na świeżym powietrzu. Po dosyć dobrym dniu na wieczór po zrobieniu kilku ćwiczeń na brzuch rozpocząłem "walkę z cieniem", dosyć często spotykane w boksie uderzanie w powietrze. Zauważyłem, że przy wymachu ręku w tył i w przód nabiera mi się i wypuszcza powietrze, coś jak pompka kiedy w ogóle nie oddycham. Co śmieszniejsze kiedy próbuje oddychać i to robić jedno nakłada się na drugie lub wdychając powietrze wyprowadzając rękę w przód coś jak cios, powietrze się wypuszcza bez udziału moich płuc.

Co może się dziać? Lekarz zaradził mi konsultację z psychiatrą lub kimś w podobie aby spróbować ustalić czy to nie ma podłoża nerwowego. Nigdy nie chorowałem na powazniejsze choroby, ten rok to jakieś fatum a dość, że kondycyjnie czuje się źle i chciałbym to zmienić to jeszcze pojawiło mi się coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...