Skocz do zawartości
Forum

Czy to wyrostek ?


Gość Łukasz1906

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz1906

Dzień dobry.
Chciałbym się o coś państwa doradzić.
A mianowicie, w sprawie wyrostka. Od razu przejdę do rzeczy. Na początku lipca wybierałem się na rower, wszytko ok, normalnie się czułem, ale zaczął mnie pobolewać brzuch w okolicy pępka na linii. Nie przejąłem się bo już kiedyś nie raz tak mnie pobolewał. Wziąłem coś na ból brzucha i pojechałem. Wróciłem do domu i było ok, ale jakoś czułem lekki dyskomfort po prawej stronie brzucha, lekko niżej tak.
Miałem tak nie tyle co ból jakiś, a takie dziwne odczucie.
Od razu myślałem o wyrostku, sprawdzałem, naciskałem. Nic.
Po tygodniu wybrałem się do lekarza rodzinnego.
Przeprowadził wywiad i zbadał. Tzn wymacał mój brzuch, podnosiłem i opuszczałem raz lewą raz prawą nogę. Również nic. Zrobiłem badanie moczu i krwii. Krew wyszła ok, w moczu wyszło tylko, że jest gęsty i coś jeszcze. Dostałem poradę by pić więcej płynów.

Obecnie jest to samo. Mam tam dziwne odczucia, w różnych miejscach po prawej stronie, okolice biodra, niżej czasem, czasem wyżej. A Czasem nawet jakby z tyłu (nerka?) mnie pobolewała delikatnie. Te odczucia nie są w jednym miejscu, raz tu raz tu, głównie po prawej stronie.
Nie są jakoś tak uciążliwe, że przez nie nie mogę czegoś zrobić. Po prostu są i czuje lekki dyskomfort i obawę przez to.

Innych objawów jako takich nie mam. Może mam słabszy apetyt ale i tak jem więcej niż kiedyś. Zaparć, wymiotów, biegunek, problemów z gazami ( z ich brakiem) nie mam.
Na pewno mam słabsze samopoczucie, bo ciągle żyje w jakieś obawie przed tym wyrostkiem. Nie wiem co robić obecnie....
jak myślicie, to bardziej drogi moczowe, może wątroba czy jednak rozwijający się wyrostek ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...