Skocz do zawartości
Forum

Problemy z oddychaniem


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problemy z oddychaniem. Nie moge dobrze zlapac oddechu. Rtg pluc jest wporzadku, Ekg robilem okolo 5 miesiecy temu tez wynik byl ok. Teraz biore 5htp i l teanine. Czy te Aminokwasy ( Tak to sie chyba nazywa) moga miec wplyw na moje zle samopoczucie. Wyniki krwi ok. A moze to nerwica....

Odnośnik do komentarza

Mój mąż też dostawał duszności (zdarzało się, że pół nocy spał na siedząco) . Ekg wyszło nie dobre więc trafił na SOR. Nie potrafili postawić diagnozy. Oddech miał krótki i poty. Pojechał do dobrego kardiologa prywatnie a on stwierdził, że owszem ma problemy kardiologiczne ale ten typ duszności nie ma podłoża sercowego. Ponieważ mąż miał kiedyś obturacyjną chorobę płuc, zalecił wizytę u pulmonologa (podejrzenie pylicy związanej z pracą). Pulmonolog po badaniach nie znalazł przyczyny w płucach ale zasugerował nerwicę. Dziś mąż jest pod opieką psychiatry i bierze zlecone leki. Duszności ustąpiły i czuje się lepiej. Sytuacja podobna więc proponuję pójść do psychiatry, bo może źródło jest w nerwicy? Córka też kiedyś miała w poprzedniej pracy taki stres, że aż się dusiła albo zdarzało się zasłabnąć. Życzę zdrowia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...