Skocz do zawartości
Forum

Co na przeziębienie przy SSRI i benzodiazepinach?


Gość wx_qz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, leczę się na ciężkie ataki paniki citabaxem 10 mg i doraźnie alprazolamem w postaci afobamu 0,25 mg. Trzy dni temu dosyć mocno się przeziębiłem i nie wiem, co mogę zażywać na przeziębienie - przeczytałem przykładowo, że przy ssri nie można pić gripexu. Byłem w aptece i farmaceutka dała mi jedynie paracetamol przeciwbólowo. Biorę jedną tabletkę 500 na noc, żeby chociaż trochę pospać, jaka jest dla mnie maksymalna dawka paracetamolu przy tych lekach? Mogę normalnie wziąć jeszcze jedną tabletkę w ciągu dnia? Czy to możliwe, że to przez łączenie leków antydepresyjnych z paracetamolem boli mnie żołądek? Co jeszcze mogę brać typowo na przeziębienie, czyli katar, gorączkę i kaszel?

Afobamu nie brałem już kilka tygodni, bo ataki paniki są już na tyle słabsze, że nie odczuwam takiej potrzeby, jednakże wolałbym zostawić sobie furtkę w razie nagłego przypadku.

Odnośnik do komentarza

W Gripexie masz paracetmol i to w dawce 1000mg. Mnie psychiatra powiedziała, że przy eseserajach mogę normalnie gripex wziąć DORAŹNIE. Biorę na co dzien Ascolip, czyli liposomalną witaminę C i tym sposobem wzmacniam organizm zeby nie chorować. Sporóbuj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...