Forum Zdrowie

Wybielanie trwale przekrwionych oczu

~Roberto001

~Roberto001

Witam,
Mam trwale przekrwione oczy od 10 lat. Są całkowicie zdrowe, badało je kilku okulistów. Jest to defekt estetyczny który mi czasami mocno przeszkadza w życiu zawodowym i osobistym. W internecie wyczytałem, że w USA przeprowadza się operacje "wybielania oczu" (nawet w CNN był wywiad z lekarzem) nie wiem dokładnie na czym to polega, ale wycinają fragmenty białej części oka z defektami, coś podobnego chyba do usunięcia zmian spojówkowych jakie robi się w Polsce. Tylko, że w Polsce usuwa się małe zmiany typu torbiele, skrzydliki itp. Czy znacie Państwo jakąś klinikę w Polsce lub w europie, która zajmuje się "wybielaniem" całych oczu które są trwale przekrwione?.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Roberto001

~Roberto001 wpis edytowany

marysia2277
a czy jest to bezpieczne?

Właśnie dlatego szukam kliniki w europie która takie coś wykonała i osobiście będę mógł pojechać i skonsultować wszystko z lekarzem który się tym zajmuje. Problem czerwonych oczu dotyczy sporej liczby ludzi i w USA zaczynają na tym zarabiać $. Na youtube oglądałem wywiady z amerykańskich tv z ludźmi po takich operacjach i efekt jest WOW, śnieżnie białe oczka. Jak każdy zabieg nie jest w 100% bezpieczny, może powodować komplikacje nawet ślepotę. W USA jest kilka metod, pamiętam tylko nazwę I-Brite. Potrafią sprawić, że czerwone oczy są białe, zobaczcie zdjęcia w google. znalazłem też dwie inne metody wykonywane w USA z podobnymi efektami, ale nie pamiętam nazw.