Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie trwale przekrwionych oczu


Gość Roberto001

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Roberto001

Witam,
Mam trwale przekrwione oczy od 10 lat. Są całkowicie zdrowe, badało je kilku okulistów. Jest to defekt estetyczny który mi czasami mocno przeszkadza w życiu zawodowym i osobistym. W internecie wyczytałem, że w USA przeprowadza się operacje "wybielania oczu" (nawet w CNN był wywiad z lekarzem) nie wiem dokładnie na czym to polega, ale wycinają fragmenty białej części oka z defektami, coś podobnego chyba do usunięcia zmian spojówkowych jakie robi się w Polsce. Tylko, że w Polsce usuwa się małe zmiany typu torbiele, skrzydliki itp. Czy znacie Państwo jakąś klinikę w Polsce lub w europie, która zajmuje się "wybielaniem" całych oczu które są trwale przekrwione?.

Odnośnik do komentarza
Gość Roberto001

marysia2277
a czy jest to bezpieczne?

Właśnie dlatego szukam kliniki w europie która takie coś wykonała i osobiście będę mógł pojechać i skonsultować wszystko z lekarzem który się tym zajmuje. Problem czerwonych oczu dotyczy sporej liczby ludzi i w USA zaczynają na tym zarabiać $. Na youtube oglądałem wywiady z amerykańskich tv z ludźmi po takich operacjach i efekt jest WOW, śnieżnie białe oczka. Jak każdy zabieg nie jest w 100% bezpieczny, może powodować komplikacje nawet ślepotę. W USA jest kilka metod, pamiętam tylko nazwę I-Brite. Potrafią sprawić, że czerwone oczy są białe, zobaczcie zdjęcia w google. znalazłem też dwie inne metody wykonywane w USA z podobnymi efektami, ale nie pamiętam nazw.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...