Skocz do zawartości
Forum

Źle się czuję


Gość Jotunn

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze. No więc sprawa ma się tak.

Czasem przez długi okres jest dobrze, dobrze się czuję, żadnych problemów.

Ale czasem, przez dłgui czas, lubiący się ciągnąć nawet 2 miesiące, mam te problemy. Polega to głównie na tym, że po przebudzeniu mam co chwilę takie nie wiem jak to opisać, takie jakbym na ułamek sekundy zasnął i natychmiast ktoś mnie oblał zimną wodą żeby obudzić. Ale nie przewracam się ani nic, dalej idę. Tylko to czuję, i czasem przez jakąś sekundę potem taka dezorientacja.

Najbardziej dokucza jak wstanę wcześniej, albo jak krócej spałem (np. 15-minutowa drzemka w dzień)

Dodam, że jak to mam i leżę i próbuję zasnąć, to bardzo szybko i nagle zasypiam. Nie tak jak zwykle, że kilka razy zapadnę w krótki półsen i się obudzę, zanim zasnę na dobre.

I oprócz po przebudzeniu, zdarza się podczas wysiłku fizycznego. A do tego szybko się męczę i ciągle mi gorąco jak się ruszam - podczas biegu, dopiero w temperaturze około -4 odczuwam komfort cieplny.

No i jak się nie ruszam, to ciągle jestem senny. Jak idę biegać, to sobie myślę, że dziś chyba szybko wrócę i się położę. Jak się rozruszam, to jest ok, ale jak już wrócę do domu, to znowu czuję, że bym się położył.

Tak właściwie to nie wiem, czy to ruch pomaga, czy ekspozycja na zimno, bo jedyne przypadki, gdy na dłużej wychodzę z domu i się nie ruszam, to opalanie się, a poza tym w lato jest zdecydowanie gorzej.

Nie wiem, co jest tego przyczyną, ale jakby długotrwałe przebywanie w zimnej temperaturze pomaga, a jedzenie węglowodanów szkodzi. Wie ktoś co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...