Skocz do zawartości
Forum

Reumatologia


Gość Bartek.27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek.27

Witam. Od 7 lat mam problem ze stawami i jelitem. A mianowicie zaczęły mnie boleć stawy ( zaczęło się Od biodrowego i Tak wszystko po kolei ). W trakcie gdy mnie bolały stawy dostałem biegunkę ze sluzem. Po kilku dniach bóle stawów i biegunka ustapily. Stawy wtedy zaczęły Mi skrzypiec i trzeszczec tak jakby nie było smarowania natomiast stolce zaczęły iść ze sluzem. Nie miałem i nie mam żadnych obrzekow, stanów zapalnych tylko efekt tzw. Braku smarowania. Stosowalem kilka kuracji Structum, cartexan, i wiele suplementów diety i zero efektów. Natomiast na jelito miałem 3 kolonoskopie i wykazały Stany zapalne i spore ilości śluzu. Stosowalem też różne metody leczenia na ten śluz i też brak efektu borelioza też wykluczone, choroby tkanki łącznej także, twardzina układowe itp. Byłem i kilku reumatologow i gastrologow i nikt nie wie co jest albo mi mówią że nic mi nie jest.... Nie wiem gdzie już się z tym udać bo stawy zaczynają coraz mocniej boleć . Proszę i pomoc jeśli miał ktokolwiek podobny problem bądź wie jak pomóc.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartek.27

Nigdy kleszcza nie miałem, mam 27 lat. Problemy się zaczęły jak miałem 20 lat. Do tej pory lekarze rozkładają ręce, żaden nie postawił diagnozy. Przepisuja leki na receptę, lub zalecają suplementy, ale to tylko strata pieniędzy bo nic nie działa. Twierdzą że nic mi nie jest, a ból się nasila z dnia na dzień i stawy coraz bardziej skrzypia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...