Skocz do zawartości
Forum

O czym może świadczyć ból i pieczenie jednej nogi?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panie Doktorze.W 2016 miałam operację kręgosłupa ledżwiowego, wysyłam panu opis badania z 07.08.2017 : Badanie MR kręgosłupa lędżwiowego-obrazy T1 zal,T2 zal,TIRM,trzy płaszczyzny badania.Poprzednie badanie z 2016,obraz nie wykazuje istotnej dynamiki.Trzony o zachowanej wysokości.Niewielki 8mm naczyniak S1. Nie stwierdzono obrzęku szpiku.Krążki międzykręgowe,Th12-L1,L1-L2 i L5-S1 z cechami dehydratacji. Na poziomie L5-S1 dominująca przepuklina o szerokiej podstawie,migrująca dogłowowo,uciskająca lewy korzeń S1 w zredukowanym zachyłku bocznym,zwężająca lewy otwór m.k. z przyleganiem do gałęzi nerwu L5,w mniejszym stopniu zwężająca także otwór m.k. stronie prawej-obraz przepukliny jak poprzednio.Zwyrodnieniowy przerost wyrostków stawowych na tym poziomie obustronnie.Pozostałe krążki międzykręgowe o zachowanym sygnale i o zachowanej wysokości.Stożek rdzenia na poz.L1, o prawidłowym sygnale,bez ucisku.Ogon koński niepogrubiały.Guzki Schmorla w dolnym odcinku piersiowym. -Chciałam się spytać jak pan myśli po opisie mojego badania. Bardzo dokucza mi ból znów nogi lewej i bardziej stopy, nie raz tak mnie piecze ,rwię, drętwienie, nie raz muszę powolutku chodzić i kuleje. Biorę proszki przeciw zapalne,i na stawy ,na kręgosłup, smaruje maścią ale nie przechodzi.Nie wiem co się dzieje z moją nogą. Byłam u neurologa ,wypisała mi leki które wogóle nie pomogły i powiedziała żebym pokazała się dopiero po rehabilitacji,którą mam w lipcu. Dlatego chciałam się spytać innego lekarza co on by mi doradził . Pozdrawiam serdecznie. Eliza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...