Skocz do zawartości
Forum

Zioła lecznicze


Gość Bożena55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kiniaa1

Nie tyle zielarz, co dobra apteka wystarczy. W doz.pl kupuję herbatkę "Dbam o aktywne trawienie" z miętą i jeszcze kilkoma innymi ziołami. Na moje problemy działa bardzo dobrze. Lepiej niż zwykła herbatka miętowa.

Odnośnik do komentarza
Gość Malwina1990

Ja nie ukrywam, że przez dłuższy czas nie traktowałam na poważnie tematu ziołolecznictwa, moje podejście zmienił dopiero jeden z farmaceutów w aptece - dokładnie, farmaceuta polecił mi zioła a nie jakieś wstrętne suplementy diety. Zioła są w naszym domu od kilku lat, kupuję je wyłącznie w aptece. Z racji tego, iż wiecznie borykam się z zapalaniem pęcherza napary z pokrzywy i mniszka lekarskiego to nu mnie praktycznie codzienność. No i oczywiście meliska - syn zaczął przedszkole, a matka wariatka średnio sobie z tym radzi. W sieci znalazłam też artykuł na temat fitoterapii - może kogoś zainteresuje i przekona do magicznej mocy natury :)

https://www.zdrowieziola.pl/a/rumt,fitoterapia-ziola-wracaja-do-lask

Odnośnik do komentarza

Ja z mojego doświadczenia mogę spokojnie stwierdzić, ze herbaty ziołowe dobrze sprawdzają się na takie dolegliwości jak przeziębienia czy niestrawność. Nie ma co się faszerować lekami, jeśli nie jest to konieczne. Z drugiej strony byłam w szoku, kiedy pani endokrynolog przepisała mojej przyjaciółce ziele przywrotnika na problemy z okresem. Podobno jej pomogło - więc chyba musi kryć się w tym przynajmniej jakieś ziarno prawdy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...