Skocz do zawartości
Forum

Zdjęcie RTG nadgarstka - wzrost.


Gość Medggh

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w wieku 17at można samemu wykonać zdjęcie RTG nadgarstka? Niestety bez skierowania, ale chyba da się odpłatnie.

Jak tak to gdzie?

Mam 167 cm wzrostu (marzenie 170) i chciałbym się po prostu dowiedzieć, czy mam sobie robić nadzieję i ćwiczyć, pływać, dobrze się odżywiać czy po prostu walić to wszystko i zająć się rzeczami nad którymi mam wpływ i które kocham (nocne maratony filmowe czy wypicie jakiegoś piwa w gronie znajomych).

Odnośnik do komentarza

Na pewno mam lekka skoliozę ponieważ jak się prostuje to wszystko mi schodzi na prawą stronę, biodro jedno jest trochę wyżej itd.
Ale ile to może zabierać parę milimetrów?
Zresztą nie oszukujmy się moja rozpiętość ramion wynosi 164 czyli mniej niż wzrost więc chyba potencjalnie nie jestem wyższy.

Odnośnik do komentarza

A inrientuje się pan/i ile może kosztować jedna wizyta u fizjoterapeuty? Mam dużo wydatków (siłownia, basen, ciuchy itd.) rodzice nie będą skorzy do dania mi dodatkowych pieniędzy.
I w jakim czasie mogę spodziewać się jakichś efektów?

Odnośnik do komentarza

Mogę polecić dobrego fizioterapeutę i to na nfz, ale musiałbyś się zalogować na forum, wtedy info mogłabym wysłać na priv.
Fizjo nauczy ćwiczeń, które trzeba praktycznie wykonywać całe życie, a efekt powinien być widoczny po paru latach, zresztą lepiej na to pytanie odpowie specjalista, bo sprawa jest indywidualna.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...