Skocz do zawartości
Forum

Bol pleców


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Kochaliśmy sie dwa dni przed okresem (spóźnił sie dwa dni, wiec wychodzi cztery) obserwuje swój sluz jak i rownież prowadze wyliczenia. Wtedy był sluz suchy, prawie go nie było. Czyli okres niepłodny. Zaobserwowałam u siebie w połowie cyklu owulacje (sluz gesty i biały) cykle ma 32-35 dniowe. Dostałam okres, jednak był to okres bardziej skąpy aniżeli zawsze. Objawy takie same jak zawsze, czyli:
-bol w podbrzuszu(mocny jak zawsze)
-bol pleców
-humorki
Były skrzepy. Barwa okresu taka jak zawsze. Nie było to plamienie tylko normalnie zmieniała podpaski.
A juz ze sfer bardziej intymnych, włożyłem penisa zaledwie pare razy. Do wytrysku było bardzo daleko, bo praktycznie penis nie był w wzwodzie pełnym. Od praktycznie połowy czy tez początku miesiaczki bolą mnie plecy, czyli od 2-3 dni od rzekomego zapłodnienia. Teraz mnie mdli...jestem strasznie zestresowana, jestem umówiona na wizytę u ginekologa, ale to dopiero za tydzien. Pomozcie nam, Cała sie trzęsę....jeszcze studia do tego...i sesja niebawem...(ten bol w plecach to w górnej czesci, czuje sie jak w grypie. W całym tym cyklu nie doszło do zadnego innego stosunku!
Jak ktos moze to wypowiedzcie sie... prosze nie olewacie tego. Jedno zdanie chyba nic nie kosztuje :(
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...