Skocz do zawartości
Forum

Co jest powodem wypadania włosów u 16-latki?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 16 lat i zauwazylam ze od pazdziernika zaczely wypadac mi wlosy... Co nigdy mi sie nie zdarzalo tak nagle. Nie wiem co mam robic. Zadaje sobie pytanie czy to nie czasem faza telogenu bo wlosy urosly mi do pewnej dlugosi i zaczelam zastanawiac sie czy to nie wlasnie tego wina. Nikt nie lysial w rodzinie mam z natury geste loki ale popadam w paranoje i widze ich coraz wiecej. Dodam ze wlosy wypadaja mi bardzooo dlugie z bardzo dziwna biala koncowka prosze o pomoc nie wiem co mam robic :(

Odnośnik do komentarza

Warto wybrać się do specjalisty najpierw, na przykład może być to łojotokowe zapalenie skóry głowy przez co może być problem z włosami i ogólnie stanem skóry głowy. Jeśli będzie taka diagnoza to pomocna może okazać się emulsja Seborh którą będziecie mogły znaleźć tutaj https://verdelab.pl/produkt/seborh-emulsja/  jest to kompleksowa pielęgnacja i ochrona dla skalpu z ŁZS. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

polecam  wypróbować   siarkę organiczną ( MSM ) i  Szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, i włąsnie jest typowo przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon i ta siarka organiczna przyspieszyła wzrost włosów!  Nigdy tak nie miałam , że włosy zaczeły mi szybciej rosnąć więc polecam, natomiast żeby włosy się nie puszyły pani z  sklepu gdzie kupiłam też tą siarkę i szampon w w Konopnej Farmacji w Poznaniu na Ratajczaka  przy nastepnej mojej wizycie  pani  zaproponowała  olejek konopny  editt na włosy pięknie lśnią i zauważyłam że się nie łamią jak przedtem są zdrowsze , siostra sotosowała go na spalowne końce i super odżywił jej te włosy i skórę bo ma alergiczną  dlatego   .... dodam taką ciekawostkę łykałam biotyne nie wiele to dało  szukajcie produktów u siebie w mieście lub  podaje strone  tego sklepu https://konopiafarmacja.pl/mydla-i-szampony-konopne/276-szampon-do-wlosow-z-biotyna-z-ekstraktem-skrzypu-polnego-i-konopi-400ml-5902643020283.html  także polecem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...