Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego boli mnie noga - od biodra do kolana?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ok. 2 lat boli mnie lewa noga, a dokładniej od biodra do przed kolana. Ból występuje z lewej strony uda i sporadycznie (przy chodzie, biegu lub czasami przy zwykłych czynnościac. Czasami jest on mało uciążliwy, lecz czasami ból jest ostry. Na samym początku gdy poszłam do lekarza pierwszego kontaktu przypuszczano, że być może mam za mało magnezu i dostałam tabletki i maść do smarowania nogi. To jednak nic nie dało. Dostałam skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa, jednak tu było wszystko w porządku. Następnie dostałam skierowanie do ortopedy który zrobił mi USG uda, które nic nie wykazało. Od ortopedy dostałam skierowanie na rehabilitację. Chodziłam dwa tygodnie na trzy rodzaje zabiegów (krok, laser i pole magnetyczne). Rehabilitacja jednak nie pomogła. Ortopeda, gdy dawał mi skierowanie na rehabilitację, dał mi też na prześwietlenie miednicy i stawów biodrowych, w razie gdyby rehabilitacja nie pomogła. Poszłam na RTG. W wyniku jest napisane " szpary stawów biodrowych symetryczne, niezwężone. Głowy kości udowych prawidłowego kształtu, o gładkich zarysach. Kości miednicy bez zmian ogniskowych. W głowie lewej kości udowej zmiana wielk 14 mm z osteosklerotycznym rąbkiem-torbiel?-do pogłębionej diagnostyki". Co to znaczy? Czy to coś groźnego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...