Skocz do zawartości
Forum

Ciężki oddech


Gość Bartek678

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek678

Witam od poniedziałku mam pewien problem otóż ciężko mi jest złapać głęboki oddech. Czuję że mam jakiś ciężar na klatce piersiowej.Mam też flegme w gardle tak mi sie wydaje. Dodam też że ostatnie dwa miesiące były dla mnie stresujące. Myślałem że to może być na tle nerwowym. Czuje lekkie odrealnienie ale przez chwile wcześniej trwało to dłużej. Pije melise i biorę magnez + reszet innych witamin.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartek678

No lepiej mi sie oddycha. Tylko od wczoraj czuje tak jakbym mial zapadniety mostek. Dziwne. Do tego jestem senny i bez sily. Czy to może być początek depresji. Dodam ze mam alergie na roztocza i niedlugo z mama jade na spirometrie bo ostatnio mialem robiona z rok temu.

Odnośnik do komentarza
Gość dasdfghjjj

a co dziecku można dać na kaszel? cięzko oddycha, jak się położy to już w ogóle, budzi się kaszle, nie wiem czy dalej dawać syropy kupialm pół apteki i sama nie wiem co dawać czy na rozrzedzenie czy na hamowanie czy na co...

Odnośnik do komentarza

Jeśli dziecko kaszle na sucho to podawać syropy hamujące kaszel. Z kolei na mokry kaszel, kiedy dziecku zalega flegma trzeba podawać syropy wykrztuśne, które rozrzedzą flegmę i dziecko będzie mogło ją odkasłać. Mokrego kaszlu nie wolno hamować, bo można tylko pogorszyć sytuację. Najlepiej gdyby dziecko zbadał i osłuchał pediatra. Jeśli dziecko budzi się i męczy je kasłanie to pewnie ma mokry kaszel i próbuje pozbyć się flegmy. Jaki kaszel ma dziecko?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...