Skocz do zawartości
Forum

Bóle okolicy żeber


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat, od 3/4 tygodni mam ostre bóle żebra z prawej strony ból promieniuje do prawego ramienia i boli podczas wdechu, ból jest uciskający a czasem boli nawet bardzo głowa i robi mi się niedobrze. Czasem ból jest większy a czasem mniejszy, boli czasem gdy się kładę lub opieram oraz czasem gdy jadę autem, robiłam badania krwi wyszła mi borelioza, stan zapalny i powyższone CRP. Biorę antybiotyki na borelioze a wcześniej brałam antywirusowe bo lekarze stwierdzili że to półpasiec jak jeśzcze nie wiedzieli co mi jest lecz nie miałam żadnej wysypki. Bóle są tak silne że lekarze twierdzą że nie może tak boleć od boreliozy, często też kaszle i czasem czuje wiercenie z prawej strony co to może być?

Odnośnik do komentarza
Gość Julkaa890

Mama mi kupiła syrop na kaszel a na klatke piersiowa nic nie biorę jedynie antybiotyk na borelioze i jak mnie coś boli to ibuprofen i jeszcze probiotyk oraz witamine D3 i B. Teraz zaś przy polykaniu sliny robi mi się niedobrze

Odnośnik do komentarza

A po syropie mniej kaszlesz czy też tak często? Rozumiem, że cały czas kaszlesz na sucho, że nie pojawiła się przy tym flegma. A czy ten antybiotyk na borelioze pomaga i czy po ibuprofenie mija ból klatki piersiowej?

Odnośnik do komentarza
Gość Julkaa890

Po antybiotyku i innych lekach się polepszylo ale żebro dalej boli lecz nie tak mocno jak wcześniej ale czuje dziwne uczucie przy oddychaniu, jakby mi żebra strzelały ale nie cały czas, jak się położę to przestaje i czasem też budzę się z takim dziwnym uczuciem

Odnośnik do komentarza
Gość Julkaa890

Okej, dziękuję mam jeszcze jedno pytanie, czy to od boreliozy że budzę się w nocy i łapie mnie okropny ból tego żebra jak oddycham, nie mogę się podnieść a jak już dam radę wstać to boli gdy się ruszam i ustaje po kilku minutach w pozycji siedzącej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...