Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów - terapia z komórkami macierzystymi !!


sgorn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa, prosze o pomoć. Moja Zona zmaga się z ogromnym problemem - łysienie genetyczne androgenowe. Nie wiemy co robić, próbowaliśmy wielu rzeczy, leków typu Loxon, różne wcierki itp.. a włosy jej się sypią, jest załamana...nie wiem jak jej pomóc. Czytałem o terapii z komórkami macierzystymi, wiem ze to koszt rzedu 8000 pln.
Pytanie moje czy ktoś z Państwa stosował tę terapie? Czy faktycznie pomogła? I czy rzeczywiscie trzeba co 2 lata odawaić i dalej płacić 8000? N stronach klinik, komentarze są rzecz jasna pozytywne, ale ciekawi mnie zdanie ludzi, byc moze ktos tu juz mial styczność z tę terapia ? Bede wdzięczny za pomoc !!!

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o hormony to moja Zona przez parę lat brala pigulki antykoncepcyjne, 7 miesiecy temu odstawila, "zainstalowala" spiralę i od tej pory zaczal sie dramat. lekarze uprzedzali ze tak moze byc po odstawieniu ale trwa to juz ponad pol roku...takze nie wiem czy o to pytasz? o takie hormony? Zona nie chce wracac do pigulek,ale jesli to bedzie konieczne ,to pewnie wezmie..tyle tylko czy to pomoze...dlatego pomyslalem zeby zastosowac te metode z komorkami macierzystymi.. co o tym sadzisz?

Odnośnik do komentarza

Może warto byłoby spróbować z Androcurem? Stosowany jest właśnie w leczeniu łysienia o podłożu androgenicznym, to dość poważny lek, ale myślę że warto, wiem z autopsji. Wypadanie włosów się uspokoiło. Zasiegnijcie porady lekarza... Wprawdzie nie na każdego działa to samo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...