Skocz do zawartości
Forum

Co powoduje wypadanie włosów i ślinienie?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z ogromnym wypadaniem wlosow. Wypadaja caly czas zbieram je codziennie i to w duzych ilosciach jestem tez mocno oslabiona czesto mam zawroty glowy jak i mroczki. Czetso trzesa mi sie rece i nogi badanie na tarczyce jest dobre 1.67 zdiagnozowano lekka anemie przy wysilku zaczyna mnie bolec przy mostku i slina leci jak u psa kardiologicznie tez jest ok

Odnośnik do komentarza

Włosy przy anemii się sypią... Idź do lekarza rodzinnego, nie szukaj pomocy na forum bo jej tu nie uzyskasz. Potrzebna będzie na pewno suplementacja żelazem. 1,67 to Tsh?
Samo Tsh nie obrazuje pracy tarczycy, bo to nie jest hormon wydzielany przez nią. Do diagnostyki potrzebne jest Tsh, ft3, ft4 minimum

Odnośnik do komentarza

Absolutnie popieram. Trzeba zrobić więcej badań i jeśli masz kiepskie żelazo to koniecznie trzeba je brać. Moja siostra od roku czasu jest pod kontrolą lekarską. Problem z żelazem wyszedł dopiero w dokładnych badaniach. Ona również miała ucisk w mostku, wypadające włosy, ogólne osłabienie organizmu, czasem nie mogła złapać tchu. Ja sama mam kłopoty z tarczycą i wcześnie wykryte hasimoto. Staram się brać regularnie witaminę D, na wiosnę wspomagam się sokiem z pokrzywy. Musisz koniecznie zrobić więcej badań, pod okiem specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Może nie dokonałem wielkiego odkrycia, mówiąc - biotyn a potrafi zdziałać cuda, ale dla mnie to jest jak nowość. Zaczęło się od serum Biotebal men, który kupiła dla mnie żona. Widząc efekty i brak włosów na koszuli jestem zdania, że jednak można zatrzymać wypadanie.

Odnośnik do komentarza

Też muszę kontrolować swoją tarczycę. Nie mam jeszcze żadnego leczenia, ponieważ nie ma takiej konieczności ale jest obserwacja i diagnostyka. Włosy udało mi się wzmocnić wspomnianym Biotebalem, który pozostał w dalszym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam produkt co Miron i jestem zadowolony z działania. Włosy są w zupełnie innej kondycji i co najważniejsze, przestały wypadać. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy to polecam. Warto wypróbować, to naprawdę dobry sposób. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...