Skocz do zawartości
Forum

Uczulenie na szampony i kosmetyki do włosów


Gość Agniecha123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agniecha123

Witam. Blagam Was o pomoc. Od roku mam problem z alergia na szampony do wlosow oraz inne kosmetyki. Wiele razy bylam u lekarzy, wyniki krwi mam dobre, tarczycy nie mam, cukrzycy tez nie..rok temu urodzilam dziecko i do tej pory katmie mala. Za wiele lekarze mi nie moga pomoc bo nadal katmie jedynie mam uzywac preparaty bez recepty typu Cerkogel, emilium, zoxinderm, zoxinmed, skrzypovita, gelacet saszetki i bez zmian. Do mycia wlosow w tej chwili juz nawet emolium szampon nie pomaga. Obecie mam szampon kojący Mediderm. On poki co pomaga. Alergia objawia sie bardzo dużym szczypaniem skory glowy, strupkami, swędzeniem i czasem az mam obrzęki na twarzy. Preparaty wyzej wymienione jedynie zaleczaja na chwile i przynosza chwilowa ulge po 1/2 dniach problem wraca. Dodam ze mam wlosy suche a skora glowy przetluszczajaca sie. Pomozcie, moze ktos mial/ma podobnie. Co robic?

Odnośnik do komentarza

A może alternatywna metoda no poo, czyli mycie bez szamponu? Wyszukaj-> mycie włosów bez szamponu jak przestać go używać.
Myje się głowę np. z sodą lub naturalnym olejem. Docelowo chyba samą wodą. Niektórzy ponoć chwalą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...