Skocz do zawartości
Forum

Kołatanie serca


Gość M...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat. Wszystko zaczęło się ok 2 miesiące temu kołataniem serca wieczorem. 2 dni później pojechałem do szpitala bo bylem ciągle osłabiony. W szpitalu wyszlo ze spadl mi potas, mialem ekg oraz holtera wszystko dobrze. Pozniej wszystko ucichlo i terz znowu tylko inne objawy. Duzo czytalem w internecie, szukalem chorob co to moze byc itp wmawialem sobie, bylem nawet u psychiatry ale nie sadze zeby to byla nerwica. Moje objawy : Ból głowy( przy zmęczeniu taki pulsujacy na czole i wokol), Ból szyi z tyłu, ogólne osłabienie oraz osłabienie prawej strony ciała tzn prawa ręka i noga są tak oslabione i szybko się meczą, Ogólne szybkie męczenie, częste oddawanie moczu, zawroty glowy, czasami takie kłucie mięśni w tych samych miejscach oraz wydaje mi się że lewą nogę i rekę przy dotyku czyje lepiej niz prawą. Ciągle mi sie nic nie chce, jestem senny, jak pochodze gdzies dluzej to od razu zawroty glowy szybkie zmeczenie. Bylem u neurologa 2 razy, Pani mnie przebadała i wszystko ok. Biorę Witamine B, D, E Magnez, potas. Jeszcze gdy bylem w szpitalu witamina d mi wyszla na poziomie 10.5 pozniej wybralem cale pudelko w ciagu miesiaca i mialem 22(wynik z 2 dni temu). Robilem takze badanie na tarczyce TSH-1.171(GDY BYLEM W SZPITALU BYLO 3.5) FT3-3,4 FT4- 1,5. Proszę o pomoc juz cięzko mi z tym życ. Najgorzej z tym bólem głowy bo czasami jest potworny oraz to osłabienie prawej ręki oraz nogi :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...