Skocz do zawartości
Forum

Jak mogę urosnąć?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hahahhaahDA

Też chodzę do 7 klasy poszłam rok wcześniej a na dodatek urodziłam się w listopadzie i mierze 140 cm. Tak w zasadzie można zrobić obliczenia na swój wzrost czyli dodajesz wzrost swoich rodziców, u dziewczyn odejmuje się 13a u chłopaków dodaje się 13, potem wszystko dzielisz na 2 i powinno ci wyjść jeśli źle ci podałam to wpisz w internecie obliczenia na wzrost . To nie pomoze Ci w urośnieciu ale będziesz miał/miała pewność że urośniesz ;) . A tak po za tym to dużo ruchu i dużo jedz oczywiście zdrowo ;) i bez przesadnie z ćwiczeniami i z jedzeniem. Możesz kupić witaminę d3 ja zawsze na wieczór biorę , ponieważ wspomaga ona kości i pomaga w rośnieciu. Jest jeszcze ostatni sposób po prostu śpij przynajmniej 9-10 godzin . Brzmi nie do wykonania ale w nocy działa hormon wzrostu dlatego czym dłużej śpisz tym lepiej rośniesz. Oczywiście nic nie będzie bo jedmym dniu i nocy to niestety wymaga cierpliwości, ale pamiętaj że każdy rośnie w swoim tempie i ty z pewnością urośniesz :D. Myslę że pomogłam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...