Skocz do zawartości
Forum

Problemy gastryczne - przelewanie, wzdęcia, ból w podbrzuszu


Gość PiotrAnonim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PiotrAnonim

Witam serdecznie.
Od paru lat mam problemy gastryczne. Od listopada problem się bardzo nasilił i przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Dlatego postanowiłem działać.
Występują u mnie następujące objawy: nadmierne gazy, przelewanie się, wzdęcia, odbijanie, czasami ból w podbrzuszu (chwilowy).
Badania krwi oraz USG są w normie. Dostałem lek debretin, jednak było tylko gorzej. Miałem dwukrotne badanie na krew utajoną w kale. Raz wyszedł dodatni, dlatego zostałem skierowany na kolonoskopie. Badanie zostało wykonane i nie wykazało żadnych zmian w jelitach. Został pobrane dwa wycinki do badania. W międzyczasie dostałem meteospasmyl jednak nie pomagał. Po jakimś czasie odebrałem wynik. Na kartce papieru jest napisane: ‘colitis chronica non specifica gradus’ oraz ‘zapalenie jelita grubego ? ‘. Udałem się z wynikiem do lekarza, który wykonywał kolonoskopie. Lekarz stwierdził, że mam się nie martwic bo to na pewno nie to, że widział jelita i nie mam tego na pewno i jak chce mogę zapisać się na konsultację. Proszę o radę co dalej, problemy dalej nie ustępują a ja już czuję się bezradny.
Pacjent: lat 27, mężczyzna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...