Skocz do zawartości
Forum

Pacjencie lecz się sam


Rekomendowane odpowiedzi

Goraczkuję od kilku godzin - tem.39 o godzinie 8.00 dzwonie do przychodni zeby się zarejestrować do lekarza rodzinnego,rejestratorka bez konsultacji z jakimkolwiek lekarzem informuje mnie,że nie będę przyjeta z braku miejsc i mam czekać do godziny 18 aby udać się do pomocy dorażnej.W wojewódzkim oddziale NFZ dowiaduję sie,ze rejestratorka nie jest osobą decyzyjną i powinna przelaczyc mnie do lekarza.Dzwonię ponownie do przychodni,inna rejestratorka łaczy mnie z lekarką której mówię o silnym kaszlu,temp.i bólu w klatce piersiowej.Lekarka informuje mnie,że do lekarza przychodzi się po 3 dniach utrzymującej się tem. kiedy objawy się wyklarują a temperature mam zbijać np. Ibuprofenem i brać Neozinę.Zapytałam jeszcze o zwolnienie z pracy,odpowiedż: wydajemy 3 dni wstecz.
Zle sie czuję,może to "tylko" grypa,może zapalenie pluc,może...za 3 dni sie dowiem.

Odnośnik do komentarza

Nie słyszałam ,żeby L4 można było wydawać wstecznie, ale być może czegoś nie wiem.
Najwyraźniej zaczyna się u Ciebie grypa i faktycznie obecnie wizyta u lekarza nic by Ci nie dała ,bo lekarz i tak nic by nie wybadał dlatego nie ma sensu nawet myśleć o lekarzu na początku infekcji.
Tak czy tak, lecz się lekami z apteki i domowymi sposobami ,a najlepiej jakbyś miała od razu przystawiane bańki.

Pacjencie lecz się sam, w pełni zgadzam ,się z Twoim , choć ironicznym stwierdzeniem, w przypadku przeziębień, te trzy dni to minimum ,żeby leczyć się samemu.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...