Skocz do zawartości
Forum

Co jest powodem bólu nóg?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problem z bólem nóg, ból jest różny czasem miejscowy u jednej nogi, kujący, czasami w ogóle nie bolą, a ostatnio wieczorami bolą mnie całe nogi, jakbym przeszła kilometry, a tak nie jest. Dodam, że leżałam ostatnio w szpitalu z powodu szybkiego tętna, badania nie wykazały nic, prawdopodobnie nerwica. Echo i ekg prawidłowe. Teraz tętno się trochę uregulowało, jednak niepokoi mnie ten ból nóg. Tydzień temu, miałam robionego dopplera nogi, która mnie bardzo ostatnio bolała, jednak nic nie wykazał, d-Dimery 56 do 500 norma. Ból nie nasila się przy chodzeniu. Nogi nie puchną. Zauważyłam, że oststnio pojawiło się dużo więcej żył na moim ciele. Co może być przyczyną bólu nóg ? Dodam, że przed chorobą czyli około miesiąc temu ćwiczyłam regularnie i zdrowo się odżywiałam. Waże 49 kg przy 162 cm wzrostu

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku regularne bóle, a może bardziej uczucie ciężkości nóg było spowodowane tym, że miałam słabe krążenie. Lekarz kazał mi się więcej ruszać, a do tego brać tabletki maxi3vena, które wzmacniają naczynia krwionośne. To mi pomogło.

Odnośnik do komentarza

Ciężkość i ból nóg też mam, ale nie jest to dolegliwość regularna. Zależy od dnia. Mam i tak siedzącą pracę, ale czasem spędzam przy biurku większość dnia. Wtedy to mi się dzieje. Podobnie, jak po długim siedzenie w saochodzie. Szybko pomogła maxi3vena? Ten ruch to spacery, czy jakieś specjalistyczne ćwiczeni?

Odnośnik do komentarza

Ja również korzystam z dobrodziejstw ruszczyka, który jest składnikiem tabletek maxi3vena. Ale mamy też w nich kwas askorbinowy, który wspomaga prawidłową produkcję kolagenu, a przez to zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Odnośnik do komentarza

Qwirka, miałam problem z ciężkimi i puchnącymi nogami. Znajoma poleciła mi maxi3venę. Efekt znacznie lepszy niz po różnych smarowidłach i chłodnych okładach, czyli to najczęściej stosuję. A czase po ktrym pomoże zależy od organizmu. U mnie rezultat był po ok. tygodniu. Nie warto nic więcej brać, ale za to wiecej ruchu.

Odnośnik do komentarza

U mnie już po miesiącu brania maxi3veny zauważyłam pozytywne efekty. Nogi przestały mi tak puchnąć i po 8h pracy wreszcie nie czułam takiego ciężaru. Do tego wprowadziłam sobie w nawyk wieczorne spacery które tez poprawiaja krążenie

Odnośnik do komentarza
Gość KolacjaWeDwoje

Jeżeli siedzący tryb życia. Praca na nogach lub siedząca, to mgą być problemy z krążeniem żylnym. Też coś takiego miałam. Mnie dobrze pomogła maxi3vena z ruszczykiem. Zaczełam też więcej chodzić. Efekty są widoczne, choć nie przyszły od razu.

Odnośnik do komentarza

To prawda... Osoba, która ma słabe krążenie, a dodatkowo siedzi przez co najmniej 8 godzin dziennie może mieć problemy ze skurczami łydek, czy bólem nóg. OWszem, tabletki jak maxi3vena mogą pomóc, ale do tego warto zadbać o choćby regularne spacery, bo zdrowy tryb życia to podstawa.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...