Forum Zdrowie

Co jest powodem bólu nóg?

~p...m

~p...m

Od jakiegoś czasu mam problem z bólem nóg, ból jest różny czasem miejscowy u jednej nogi, kujący, czasami w ogóle nie bolą, a ostatnio wieczorami bolą mnie całe nogi, jakbym przeszła kilometry, a tak nie jest. Dodam, że leżałam ostatnio w szpitalu z powodu szybkiego tętna, badania nie wykazały nic, prawdopodobnie nerwica. Echo i ekg prawidłowe. Teraz tętno się trochę uregulowało, jednak niepokoi mnie ten ból nóg. Tydzień temu, miałam robionego dopplera nogi, która mnie bardzo ostatnio bolała, jednak nic nie wykazał, d-Dimery 56 do 500 norma. Ból nie nasila się przy chodzeniu. Nogi nie puchną. Zauważyłam, że oststnio pojawiło się dużo więcej żył na moim ciele. Co może być przyczyną bólu nóg ? Dodam, że przed chorobą czyli około miesiąc temu ćwiczyłam regularnie i zdrowo się odżywiałam. Waże 49 kg przy 162 cm wzrostu

Odpowiedzi znajdują się poniżej

cycolaa

cycolaa

też miałam taki problem. różne badania, wszystko wychodzi dobrze. i dalej nic nie wiadomo

201542 cycolaa Kobieta, 24 lata, Gdańsk
kingak2

kingak2

Z takim pytaniem trzeba sie zwrocic do lekarza. Nie piszesz ile masz lat. Takie dolegliwosci zdarzaja sie w okresie dorastania.

186107 kingak2 Kobieta, 60 lat, Kraków