Skocz do zawartości
Forum

Bardzo dużo jem - jestem chudy


Gość Patyk21

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Mam pewien problem co do mojego jedzenia.
Otóż, mam 21 lat, około 183 cm wzrostu i ważę +/- 72 kg. Jestem chudy ale... jem bardzo dużo! Zauważyłem to, jak znajomi łapali się za głowę ile potrafię w siebie wciągnąć. Dwie mega pizze, w domu pół kilo makaronu i drugie tyle mięsa. Jem i jem, waga stoi w miejscu. Druga sprawa, mimo takiej ilości jedzenia, rzadko robię kupkę. Raz na 3 dni, czasami raz na tydzień.
Dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza

Wagę masz naprawdę w porządku. Nie staraj się przytyć na siłę, bo to źle się skończy dla Twojego układu pokarmowego/ trawiennego. Jak Ty się będziesz żywić samym glutenem i mięsem, to za kilka latek jelita się Tobie zbuntują i będziesz latać do kibelka po kilkanaście razy na dobę.
A jak jest z Twoją aktywnością fizyczną? Pracujesz fizycznie cały dzień, czy jak? Może spalasz swoje zjedzone kalorie i nie ma co się odłożyć...

Odnośnik do komentarza

Jem też dużo warzyw i owoców ale dzień bez mięsa dniem straconym. Nie chcę na siłę przytyć, po prostu zastanawia mnie to, dlaczego jem tony jedzenia, a waga ani nie spada, ani nie rośnie.
Trenuję sporty walki ale pół roku mam przerwę ze względu na kontuzję kręgosłupa, więc raczej aktualnie siedzący tryb życia.

~specc
Niestety, mógłbym być troszkę grubszy. Mam bardzo długie ręce i nogi - nogi jakoś przeżyję ale ręce wyglądają jak szparagi (długie i chude)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...