Forum Zdrowie

Bardzo dużo jem - jestem chudy

~Patyk21

~Patyk21

Witajcie!
Mam pewien problem co do mojego jedzenia.
Otóż, mam 21 lat, około 183 cm wzrostu i ważę +/- 72 kg. Jestem chudy ale... jem bardzo dużo! Zauważyłem to, jak znajomi łapali się za głowę ile potrafię w siebie wciągnąć. Dwie mega pizze, w domu pół kilo makaronu i drugie tyle mięsa. Jem i jem, waga stoi w miejscu. Druga sprawa, mimo takiej ilości jedzenia, rzadko robię kupkę. Raz na 3 dni, czasami raz na tydzień.
Dlaczego tak jest?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa

Warto zrobić Tsh, chociaż u Ciebie może to być uwarunkowane genetycznie.

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
~Patyk21

~Patyk21

Oddaję krew, robiłem badania nie raz. Nic nadzwyczajnego w nich nie wynika.

ka-wa

ka-wa

Ale dobrze wiedzieć czy z tarczycą jest wszystko ok, bo np. przy nadczynności nie da się przytyć, rozumiem, że dobre masz ,ale podstawowe parametry krwi.

Jeśli okaże się ,że hormony tarczycy masz w normie, to musisz czekać ,być może w starszym wieku Ci się przytyje...

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 103 lata, Toruń
~specc

~specc

ze co. ja mam podobna wage przy podobnym wzroscie i wcale nie uwazam sie za chudego.

Crowley

Crowley

Wagę masz naprawdę w porządku. Nie staraj się przytyć na siłę, bo to źle się skończy dla Twojego układu pokarmowego/ trawiennego. Jak Ty się będziesz żywić samym glutenem i mięsem, to za kilka latek jelita się Tobie zbuntują i będziesz latać do kibelka po kilkanaście razy na dobę.
A jak jest z Twoją aktywnością fizyczną? Pracujesz fizycznie cały dzień, czy jak? Może spalasz swoje zjedzone kalorie i nie ma co się odłożyć...

200604 crowley Mężczyzna, 31 lat, Koniec Świata
jarek6776

jarek6776

Po prostu masz bardzo dobrą przemianę materii.
Ja mam podobnie!!

200869 jarek6776 Mężczyzna, 51 lat, Mierzęcice
~Patyk21

~Patyk21

Jem też dużo warzyw i owoców ale dzień bez mięsa dniem straconym. Nie chcę na siłę przytyć, po prostu zastanawia mnie to, dlaczego jem tony jedzenia, a waga ani nie spada, ani nie rośnie.
Trenuję sporty walki ale pół roku mam przerwę ze względu na kontuzję kręgosłupa, więc raczej aktualnie siedzący tryb życia.

~specc
Niestety, mógłbym być troszkę grubszy. Mam bardzo długie ręce i nogi - nogi jakoś przeżyję ale ręce wyglądają jak szparagi (długie i chude)