Skocz do zawartości
Forum

Zespół hornera


netavx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam ostatnio problemy ze zdrowiem,
Zaczęło się od bóli dookoła brzucha.. (zaczynając od prawego boku po lewy). Zrobiłem badania USG stwierdzono:
Powiększenie i stłuszczenie wątroby oraz stłuszczenie trzustki.
Moja waga na tamten moment to ok 120 KG.
Przez 3 miesiące schudłem sporo ( dieta aktywność - 15 KG)
Na początku alat aspat były podwyższone teraz są już w normie. Problem w tym że w miedzy czasię zauważyłem że gorzej widzę na jedno oko ( prawe). Zacząłem się przyglądać w lustrze i zauważyłem że prawą źrenicę mam mniejszą od lewej. Zrobiłem badania RTG płuc TK głowy MRI głowy.
W między czasie ( kolonoskopia i gastroskopia oraz USG u urologa). Na moment obecny Alat Aspat już w normie. TK i MRI Wykryły pogrubienie kośći czaszki z mofelowaniem tylnych półkul. Zauważyłem że prawe oko ma lekko mniejsze oraz czasami prawa powieka jest ok 1 mm niżej od lewej. Przez czas 3 miesięc zrobiłem badania krwi. Mam ciągle spadające płytki ponżej normy ( 120, 107, 93, 87,81).
Byłem u hematologa. Zalecił badania specjalistyczne.
Wyczytałem w internetach o zespole hornera.. jakie jeszcze badani powinienem zrobić i co mi grozi?? PS w między czasie zrobiłem USG szyi. Węzły chłonne niepowiększone oprócz prawego przy żuchwowego ( 17x11) oraz lewego przy naczyniach szyjnych. Oba węzły mają charakter odczynowy.

Pozdrawiam
K.G.

Odnośnik do komentarza

Pani neurolog nie przeprowadziła żadnych badań. Zobaczyła tylko Anizokorje i kazała się udać na rezonans co zrobiłem. Wynik ( opis) kazała sobie przysłać SMSem. Po wysłaniu wyniku oddzwoniła do mnie, że skoro zagrożenia życia nie ma to zaprasza w marcu na wizyte.. a ja naprawdę się martwie że to coś poważnego a czas ucieka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...