Forum Zdrowie

Czy to Jaskra Barwnikowa?

~Kos222

~Kos222

Witam, od paru miesięcy mam problemy ze wzrokiem podczas wysiłku fizycznego,gdy gram w siatkówkę oczy nie nadążają za piłka.Czuje się jak w nie swoim ciele.(U okulisty byłem rok temu na podstawowych badaniach)Ostatnio mam problemy psychiczne, nerwica.Mam często wrażenie ze obraz się krochmali widzę jak przez noktowizor.
Proszę o radę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Renata.Kowalewska

Renata.Kowalewska

A może masz jaskrę faktycznie? Ja czułam się bardzo podobnie do Ciebie i zdecydowałam się zapisać do lekarza. Wybrałam dr Michnowskiego w moim rodzinnym Białymstoku. Niestety okazało się, że to faktycznie jaskra. Na szczęście zgłosiłam się na w miarę wczesnym etapie, więc leczenie się udało.

208098 renata-kowalewska Kobieta, 42 lata, Białystok
~Malwina243

~Malwina243

Z takimi objawami nie czekaj tylko od razu zapisz się do lekarza. Też polecam doktora Michnowskiego ^^ Zna się na rzeczy i potrafi skutecznie zająć się pacjentem.

~Losmarka

~Losmarka

Zgadzam się z poprzednikami. Leć odrazu do lekarza jeśli masz możliwość to idź do Michnowskiego.

~Santra

~Santra

Moja siostra miała problem ale właśnie chodziła do okulisty w Białymstoku na Rocha i wszystko już jest dobrze :)

~Szkalka

~Szkalka

Również polecam doktora Michnowskiego. Podchodzi profesjonalnie do tego co robi i wszystko jasno wyjaśnia

~Statystyk

~Statystyk

Jeżeli masz naprawdę duży problem z Jaskrą to najlepiej szybko idź do lekarza. Jak chcesz żeby cię fachowiec leczył to polecam dr.Michnowskiego