Skocz do zawartości
Forum

Ból przy lewej łopatce od kręgosłupa wraz z bólem lewego płóca.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat i jakąś godzinę temu złapał mnie silny ból przy lewej łopatce od strony kręgosłupa. Gdy ból zaczął być odczuwalny bylem ubrany tylko w krótką koszulkę,kurtkę i czapkę. Na dworze nie było za ciepło. Gdy ból zaczął sie nasilać czułem ostre rwanie wlasnie przy lopatce, strasznie zbladłem. Do tego pojawił się ból lewego płuca. Jestem osobą paląca dziennie 2-5 papierosów ale różnie to robię. Dochodzi do tego papieros elektroniczny. Po wejściu do domu szybko wskoczyłem do wanny z gorącą wodą po czym się położyłem. Miejsce bólu wysmarowałem Amolem, klatki piersiowej nie posmarowałem. Ból jest mniejszy ale odczuwalny. Przy głębokim oddechu mocno odczuwam ból lewego płuca. Dodam że przy leżeniu gdy przechylałem się w lewą stronę słyszałem stukanie w rytmie bicia serca. Byłem dziś u lekarza aby wypełnić bilans do szkoły przy osluchiwaniu płuc wszystko było w należytym porządku. Nie wiem czy do wystąpienia tego nie przyczyniła się moja lewa noga krótsza o 2cm. Nie stosuję wkładek do buta ponieważ mnie irytują. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...